2021 Model Windows 10 Konsept Tasarımı (Video)

30

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Dünyanın en büyük yazılım şirketi olan Microsoft, her yıl olduğu üzere bu yıl da Windows 10 için iki büyük güncelleme yayınladı fakat bu güncellemeler işletim sisteminin görselliğine ve kullanıcı tecrübesine büyük bir değişiklik getirmedi. Windows Central tarafından aktarılan bilgilere nazaran ise 2021’de daha farklı bir Windows 10 görmemiz son derece muhtemel.

Windows Central’a nazaran Microsoft, kelam konusu projeyi Sun Valley olarak isimlendiriyor ve gelecek yılın sonbahar aylarında yayınlamayı planlıyor. Proje kapsamında başlat menüsü, belge gezgini, aksiyon merkezi, arayüz animasyonları ve daha pek çok ögenin güncellenmesi, kullanıcı tecrübesinin ve görselliğin uygunlaştırılması bekleniyor.

Microsoft’un Windows 10 ile ilgili planlarının ortaya çıkmasından kısa mühlet sonra TheHacker34, “Fluent Design 4.0” ile güncellenmiş bir Windows 10’un nasıl görünebileceğine dair bir konsept tasarım görüntüsü yayınladı. Kelam konusu konsept, Windows 10 için güncellenmiş bir başlat menüsü, aksiyon merkezi, tema motoru ve dahasını gösteriyor.

TheHacker34, Windows 10’un gözle görülen çabucak her noktasında bir ‘uygunlaştırma’ ortaya koymasına karşın sunulan konseptin Windows 10’dan büsbütün bağımsız olduğunu ya da gerçeğe uzak bir tasarım sunduğunu söylemek güç. Bilhassa maziyi sevenler için farklı Windows sürümlerini yaşatan tema fikri, Windows 10 arayüzünü korurken Windows XP ya da Windows 7 klasiğini anımsatmayı başarıyor.

2021 model Windows 10’un nasıl olabileceğini gösteren konsept

Webtekno

https://www.webtekno.com/2021-model-windows-10-konsept-tasarimi-video-h101362.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here