e-SporLeague of Legends

5 Ronin Akademi Orta Koridoru Luka

Orta Koridor Yusuf Oktay Gülbak (Luka)

5 Ronin Akademi Orta Koridoru Luka
2019 yılı itibariyle Bursaspor Akademi organizasyonu, 5 Ronin Akademi ismi ile yeniden markalandırıldı. 2021 yılı ile birlikte güncel oyuncu kadrosu Şiş, Küstah, Luka, Dellal ve Andariel olarak biliniyor. Takımda Şiş en iyi şerit, Küstah ormancı, Luka orta koridor, Andariel Bot laner, Dellal ise destek rolünde yer alıyor. Yetenekli orta koridor oyuncusu Luka Akademi takımına 2020 yılı itibariyle katıldı.

5 Ronin Akademi 2020 Yaz Mevsimi Performansı
Genç ve yetenekli oyuncuların kendilerini gösterebilmeleri adına önemli olan akademi takımları bu kapsamda oldukça büyük bir rol oynuyor. 5 Ronin akademi takımı da gelecek vaat eden isimler ile çalışmak adına başvurularına devam ediyor.

5 Ronin Akademi takımı 2020 yaz mevsimi sürecinde gösterdiği performansı ile %39 oranında galibiyet ile sezonu tamamladı. Karşılaşmalarına büyük bir özveri ile hazırlanan takım oyuncuları, henüz deneyimsiz oldukları için yeteneklerini tam anlamıyla sergileyemedikleri görülüyor.
5 Ronin Akademi takımı 2020 yılının yaz mevsimi için az sayıda galibiyet yaşadı. Takımın orta koridor oyuncusu Yusuf Oktay Gülbak ise ilk olarak 5 Ronin Akademi ile spor hayatına başladı. 2020 itibariyle takımda yer alan Luka performansı ile birçok taraftarların beğenisini kazanıyor. Ancak takımın tümünde karşılaşmalar sırasında bir bütünlük oluşturulması isteniyor.

5 Ronin Akademi 2021 Kış Mevsimi Performansı
5 Ronin Akademi takımı kış mevsimi sezonunda 21 Ocak tarihinde Papara Supermassive Akademi takımı ile bir karşılaşma yaşadı. Ancak bu karşılaşma 5 Ronin Akademi takımının 10 mağlubiyeti ile sonlandı. 22 Ocak tarihinde ise Galatasaray Akademi ile karşılaşması olan 5 Ronin Akademi takımı yine yetersiz performansı nedeniyle 1-0 mağlup ayrıldı.

Kış mevsiminin 2. haftasında Galakticos Akademi takımı ile karşı karşıya gelen 5 Ronin Akademi 28 Ocak tarihinde 1-0 galibiyeti yakaladı. Kış mevsimi ikinci haftasının ikinci gününde ise Fenerbahçe Akademi ile karşılaşan 5 Ronin Akademi organizasyonu bu karşılaşmada da mağlup ayrıldı. Bu nedenle takımın yeni sezondaki performansı beğeni görmedi.

5 Ronin Akademi Orta Koridor Oyuncu Yusuf Oktay Gülbak (Luka)
5 Ronin Akademi takımı 2020 yılı itibarıyla orta koridor rolünde Luka ile yoluna devam ediyor. 2021 kış mevsimi için oyuncu kadrosunu duyuran organizasyon orta koridor rolünde yeniden Luka ile sözleşme imzaladı. Her ne kadar takım istediği performansı sergileyemiyor olsa da orta koridor oyuncusu olan Luka, çabası ile taraftarlar tarafından beğeniliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir