Aatrox Counterları [CT] S10

88

Üst koridorun ölümsüz gücü , şampiyonların korkulu rüyası Aatrox’a karşı almanız gereken şampiyonları inceliyoruz. Aatrox en çok üst koridorda tercih edilerek dövüşçü ruha sahip insanların oyundaki karakterini temsil eder. Lafı fazla uzatmadna Aatrox CT‘lerine bakalım.

Aatrox CT – Counterları

Aatrox CT

Aatrox CT – Bu Şampiyonlarda Güçlü

Aatrox Anti-CT

Aatrox Hikayesi

Darkin Kılıcı’nı iblis sananlar da oldu, ilah da. Her halükârda, hakkında bir sürü hikâye anlatıldı. Ama gerçek adını da, düşüşünün öyküsünü de bilenler yok denecek kadar az.

Çölün kumlarının imparatorluğu yutmasından çok önceki devirlerde, Shurima’nın ünlü ve kahraman bir savaşçısı, adı artık unutulmuş bir semavi varlığın dünyadaki bedeni olmak için Güneş Kursu’nun önüne getirilmişti. Yükseliş’e ermekle ödüllendirilen bu savaşçının altın rengi şafak ışığından kanatları vardı. Zırhı, ışığını sonsuz karanlığın ötesine bile yollayabilen bir umut yıldızı gibi parlıyordu.

Adı Aatrox’tu. Her asil savaşın en ön safında o vardı. Hareketleri o kadar dürüstçe ve adildi ki diğer ilah-savaşçılar hep onun bayrağı altında toplanır, on bin Shurima’lı ölümlü savaşa onun ardından yürürdü. Yükseliş’e ermiş savaşçı kraliçe Setaka, Icathia isyanını bastırmak için yardımını istediğinde Aatrox tereddütsüz kabul etti.

Fakat isyancıların dünyaya salacağı dehşetin boyutlarını kimse tahmin edememişti. Hiçlik, Icathia’lı kerametçilerin boyunu hızla aşarak karşısına çıkan her canlıyı ufalayıp yok

etmeye başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here