AC Valhalla Oynanış Videosu Karşınızda!

139
Assassin’s Creed Valhalla

Dünyanın en büyük oyun yapım stüdyolarından Ubisoft bu yıl oynanabilir hale getiereceği Assassin’s Creed Valhalla için henüz çalışıyor. Oyun için tüm oyuncular heyecanla beklerken her oyununda farklı tarihlerde farklı bölgelerde oyunun hikayesi devam ederken bu hikayede de Vikingler dönemine ait Valhalla oyununu çıkaracak.

Assassin’s Creed Valhalla

İki gün önce Assassin’s Creed Valhalla’nın toplamda 30 dakikalık bir oynanış videosu sızdırılmıştı. Videonun kaynağı da belirgin değilken videonun bir telefon kamerası aracılığı ile çekilmesi kaliteyi epey düşürüyor. Assassin’s Creed Valhalla yapılan manipülasyonla ilgili harekete hızlıca geçti ki videoların tamamını yayından kaldırttı.

Bugün ortaya çıkan ve önceki videodan daha kaliteli oyun içi bir program yardımcılığı sayesinde kaydedilmiş , Boss kavgası , aydınlatma ve efektlerin gösterimine tanıklık eden 7 dakikalık Assassin’s Creed Valhalla videosu sızdırıldı. Ancak Ubisoft videoları yayından kaldırttığı için yayımlayamıyoruz.

Ubisoft’un düzenleyeceği online “Ubisoft Forward” etkinliği 12 Temmuz pazar günü Türkiye saatiyle akşam 22.00’da yapılacak. Etknilikte Ubisoft’un yeni oyunları Watch Dogs Legion ve Assassin’s Creed Valhalla’dan kesitlerin yayımlanması oyuncuları heyecanlandıracaktır. Eğer etkinlikte gösterilecekse sızdırılan videolarla beraberinde Ubisoft etkinlikte oyunların gösterimini yapmayabilir.

Assassin’s Creed Valhalla için geri sayım sürüyor. Oyunun Epic Games Store fiyatı 269 TL iken 2020 Yaz sezonunda Assassin’s Creed Valhalla

  • PC
  • Xbox One
  • Xbox Series X
  • PS4
  • PS5

Cihazlar için satışa sunulacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here