AMD Radeon RX 6800 XT Black Edition Ortaya Çıktı

25

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

AMD, birkaç hafta içerisinde Radeon RX 6800 XT ekran kartlarını, çıkıştan birkaç hafta sonra çıkacak olan AIB modelleriyle birlikte çıkaracak. Bu AIB modellerinden bir tanesi olan Radeon RX 6800 XT Nitro+, daha evvel AMD’nin AIB ortağı Sapphire Technology tarafından gösterilmişti.

RX 6800 XT’nin siyah bir sürümü olan Radeon RX 6800 XT Black Edition, Çin’deki bir toplumsal medya platformunda ortaya çıktı. Pekala, bu ekran kartıyla ilgili bilinenler neler, gelin daima birlikte bakalım.

AMD Radeon RX 6800 XT Black Edition ekran kartı

Wccftech’te yer alan habere nazaran RX 6800 XT Black Edition, soğutma ve PCB tasarım referanslarına sahip. Ayrıyeten bunun özel bir modlama olmadığı, belirli bir üretici tarafından satılacak bir perakende eseri olduğu lisana getiriliyor. Şu an için bu üreticinin kim olduğu şimdi bilinmiyor lakin kısa bir mühlet içerisinde bunun da ortaya çıkacağı varsayım ediliyor.

Standart RX 6800 XT’de, gri ve siyah olmak üzere iki renk bulunuyordu. Ekran kartının arka plakasının gri renk tercih edilmişti. RX 6800 XT Black Edition ise isminin hakkını vererek art plakası da dâhil olmak üzere büsbütün siyah renkten oluşuyor.

Ekran kartında siyah renkte olmayan iki nokta bulunuyor. Bunlardan bir tanesi gümüş renginin kullanıldığı fan kanatları. Oburu ise markanın isminin yer aldığı Radeon yazısı. Pekala, siz AMD Radeon RX 6800 XT Black Edition ekran kartını nasıl buldunuz? Sizce standart sürüm mü yoksa siyah edisyon mu göze daha çok hitap ediyor?

Webtekno

https://www.webtekno.com/amd-radeon-rx-6800-xt-black-edition-ortaya-cikti-h101776.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here