Aphelios Counterları [CT] S10

1 dk


League Of Legends tarihindeki en farklı nişancı şampiyonu olan Aphelios,oyuna katıldığı günden itibaren bot laneye hakim olmuştur.Gelin Aphelios Counterlarına [CT] göz atalım. Nişancı rolünde oynayan ve Bot lanenin en yeni herosu olan 9.24 yamasıyla oyuna katılan Aphelios Counterları’nı [CT] sizler için derledik.

Aphelios CT – Counterları

Aphelios CT

Aphelios CT – Bu Şampiyonlarda Güçlü

Aphelios Anti CT

Aphelios Hikayesi

Ellerinde silahlarıyla ay ışığının gölgelerinden beliren Aphelios, inancına düşman olanları kasvetli bir sessizlik içinde ortadan kaldırır. Kendisini sadece keskin nişancılığı ve silahlarının sesiyle ifade eder. Onu dilsiz kılan bir zehirden güç almasına rağmen, kız kardeşi Alune ona yol gösterir. Uzaklardaki tapınağından, kardeşinin ellerinde ay taşından yapılma pek çok silahın

ortaya çıkmasını sağlar. Ay gökte olduğu sürece Aphelios yalnız kalmayacak.

Targon Dağı’nda yaşayan ve Lunari İnancı mensupları,ayın ruhlar alemindeki yansımasını göglesinde kalarak tutulduğu eşsiz bir ”Ay Kavuşması” sırasında doğan Aphelios ve kız kardeşi Alune’nın doğumlarını büyük bir çoşkuyla kutladılar.

Aphelios, diğer Lunarilere örnek olma hissi yüzünden büyük baskı taşıyordu. Tılsımlı ay taşından yapılan silahlarıyla hiç durmadan çalışıyordu. Başkalarının kanını dökerek inancını korumak için antremanlarda kendi kanını akıtıyordu. Hislerini şiddetli yaşayan ve çok duygusal bir yapısı vardı. Tek arkadaşı kız kardeşiydi ve aralarında derin bir bağ vardı.

Aphelios görevleri için kardeşi Alune’den ayrı kaldı ve gitgide inancı zayıfladı.Kendine bir amaç bulmak için ne yapacağını bilemedi. Nocturm çiçeklerini içen Aphelios o kadar büyük acı duydu ki birdaha hiçbir şey hissedemez oldu.


Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: