Apple, AirPods Pro Meseleleri İçin Değişim Programı Başlattı

39

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple’ın önümüzdeki yıl içerisinde yeni jenerasyon AirPods kulaklıklarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Teze nazaran şirket, önümüzdeki yılın birinci yarısında üçüncü kuşak AirPods’u, yılın ikinci yarısında ise AirPods Pro 2’yi piyasaya sürecek. Lakin bunun öncesinde şirket, mevcut jenerasyon AirPods Pro’larda ses problemleri yaşayan kullanıcılar için resmi değişim programı başlattı.

Resmî web sitesi üzerinde bir takviye sayfası açan teknoloji devi, sayfada AirPods Pro ünitelerinin küçük bir yüzdesinin ses meseleylerı yaşayabileceğini söylüyor. Şirket, bu problemlerden etkilenen ünitelerin Ekim 2020 tarihinden evvel üretildiğinin de altını çiziyor.

Ses meselelerinden etkilenen AirPods Pro’larda görülen sorunlar neler?

Web sitesinde yer alan bilgilere nazaran ses sıkıntılarından etkilenen bir AirPods Pro’larda aşağıdaki sorunlardan biri yahut birkaçı görülebilir:

  • Cızırtılı / Statik Sesler – Gürültülü ortamlarda, idman yaparken yahut telefonda konuşurken artan cızırtılı yahut statik sesler.
  • Etkin Gürültü Engelleme (ANC) Beklendiği Üzere Çalışmıyor – Bas seslerinde kayıp, art plan seslerinde artış. Örneğin sokak yahut uçak gürültüsü.

Şirket, üstteki sorunlardan rastgele birinden yahut birkaçından etkilenen AirPods Pro’lara (sol, sağ yahut her iki tek) Apple yahut Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı tarafından fiyatsız olarak hizmet verileceğini, diğer hiçbir AirPods modelinin bu programın kesimi olmadığını söylüyor.

Bu meselelerden birini yaşayan kullanıcıların, rastgele bir Apple bayisine yahut yetkili servise gitmesi ya da Apple Takviye ile bağlantıya geçmesi gerekiyor. Kulaklıklar incelendikten sonra rastgele bir sorun tespit edilirse Apple, kulaklıkların fiyatsız olarak değiştirileceğini de garanti ediyor.

Webtekno

https://www.webtekno.com/apple-airpods-pro-ses-sorunlari-icin-degisim-programi-baslatti-h101486.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here