Astralis CS GO Kan Kaybediyor!

1 dk


Profesyonel CS GO takımı Astralis günden güne kaybediyor. Bir oyuncuya daha veda ettiler.

Geçtiğimiz hafta CS GO Takımı Astralis’in takım kaptanı gla1ve’nin CS GO’ya psikolojik nedenlerden dolayı ara verdiğini duyurmuştuk. CS GO Arenasında Dünya’nın en güçlü takımlarından Astralis gün geçtikçe kaliteli oyuncularını kaybediyor.Gla1ve’den sonra Xyp9x’de takımından ayrıldı. Xyp9x ve Gla1ve 6 yıl 7 ay aradan sonra ilk kez birarada değiller.

CS GO Astralis Transferleri

Geçtiğimiz hafta JUGI ve es3tag transferi sonrasında kadrosuna dahil ettiği iki kişiyle beraberinde toplamda takım nufüsu yedi kişiye ulaşmıştı. Bu üzücü haberden sonra ise Astralis’de sadece beş oyuncu yer alıyor. Gla1ve yerine JUGI gelmişti Xyp9x’in yerini ise es3tag alacak gibi gözüküyordu ama Astralis stand-in aldı. NIP Takımından Lekro ile iletişimin olduğunu twitter hesaplarından paylaşmışlardı ancak NIP olumsuz yanıt verince Snappi ile anlaştı.

Snappi’nin adı 1 Temmuz’a kadar stand-in olarak kalacak, devamı ise şimdilik meçhul. Bu zor süreçte Astralis’in bir an önce toparlanmasını ve espor piyasasına yeniden heyecan katmasını diliyoruz.

Snappi 1 Temmuz 2020 tarihine kadar stand-in kategorisinde yer alıyor.


Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: