e-SporLeague of Legends

Beşiktaş Akademi Orta Koridoru Rum0r

Orta Koridor Ali Aybirdi (Rum0r)

​​​​​Ülkemizde e-spor sektörü kapsamında oyuncu yetiştirilmesi adına büyük bir öneme sahip olan akademi takımları başvuruları sayesinde önemli yeteneklerde fark edilmiş oluyor. E-spor sektöründe iyi bir kariyer yapmak isteyen oyuncuların Beşiktaş Akademi tarafından duyurulan başvuruları değerlendirmesi büyük bir fırsat oluyor. Şampiyonluk liginde ilgiyle takip edilen takımlardan Beşiktaş Esport Akademi takımının 2021 kış sezonunda orta koridor oyuncusu Rum0r olduğu öğrenildi.

Beşiktaş Esports 2021 Kış Sezonu İçin Kadro Değişikliği
Beşiktaş Esport Akademi takımında baştan sona bir yapılandırma yapılarak bazı oyuncular ile yollarını ayrılırken umut vaat eden oyuncular kadroya katıldı. Arda Kıvanç ile yollarını ayıran Beşiktaş Akademi takımı Ak koridor pozisyonu için farklı isimleri değerlendirdi.

Ardından Royal yahut takımında bulunan orta koridor oyuncusu Ali Aybirdi ile anlaşan Beşiktaş Akademi oyuncunun performansına oldukça güveniyor. Genç yetenekler için oldukça önemli olan Beşiktaş Akademi takımı oyuncuların performanslarını daha iyi göstermeleri için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Bu kapsamda Beşiktaş Akademi yeni orta koridoru oyuncusu Ali Aybirdi, taraftarlar karşısından beğeni ile karşılanmış olduğu öğrenildi.

Beşiktaş Akademi Yeni Orta Koridor Oyuncusu Rum0r Kimdir?
10 aralık 2020 tarihinde Beşiktaş Akademi orta koridor pozisyonu ile kadroya transfer olan Ali Aybirdi, genç yetenekler arasında oldukça göze çarpıyor. Maç geçmişi henüz yeni olan oyuncunun, Beşiktaş Akademi 2021 Kış Mevsimi oyuncuları arasında orta derecede bir başarıya sahip olduğu düşünülüyor.

Beşiktaş Akademi 2021 kış mevsimi için performans gösterdiği 21 Ocak mücadelesinde galibiyeti bulunan oyuncunun 22 Ocak mücadelesinde ise zarar istatistiği bulunuyor. Daha önce katılmış olduğu diğer mücadelelerde de zarar olanların galibiyete göre fazla olması birçok taraftarın gözüne battığı öğrenildi. Ancak oyuncunun 2021 kış mevsimi için gösterdiği ilk performansı taraftarlardan beğeni topladı. Rum0r’un yeni galibiyetleri ve takımına olacak etkisi merakla bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir