League of LegendsOyun

Beşiktaş Esports Orta Koridoru WaenA

Orta Koridor Berşan Aydın (WaenA)

2020 yaz sezonunun pandemi kısıtlamaları çerçevesinde tamamlanması sonrasında VFŞL 2021 sezonu için hazırlıklar başladı. Tüm organizasyonlar gibi 2021 yılı kış sezonunda Beşiktaş Esports da güçlü bir kadro ile şampiyonluk yolunda emin adımlar atmaya başladı. Beşiktaş Esports orta koridoru için takımında bir yenilik gerçekleştirerek Berşan Aydın ile anlaşma sağladı.

Beşiktaş Esports 2020 Yaz Mevsimi Performansı
2020 yaz mevsimi için Beşiktaş Esports tarafından iyi bir kadro kurulmuştu. Pandemi nedeniyle sezon ortası turnuvası iptali sonrasında tüm takımlarda olduğu gibi Beşiktaş Esports da yerli oyunculara yönelmişti. Ancak yaz mevsimi kadrosunda yabancı oyuncular dünya şampiyonası adına tekrar gözde olmuştu.
Beşiktaş Esports 2020 yaz mevsimi orta koridor oyuncusu, takımın değişmez isimlerinden birisi olan Onurcan Başkurt (Stillnumb) idi. Ancak takım 2020 yılında istediği performansı sergileyemeyince taraftarların gözü kadro değişikliğine yönelmişti.

2020 Yaz mevsimini 6. sırada tamamlayan takım play-off’lara katıldıktan sonra çeyrek finalde Papara SuperMassive karşılaşmasında 3-1 yenilerek sezonu 6. sırada bitirmişti. Hal böyle olunca takımın 2021 kış mevsimi kadrosunda değişiklik olacağı düşünülüyordu.

Beşiktaş Esports 2021 Orta Koridoru Oyuncusu 
Beşiktaş Esport, 2021 yılının kış mevsimi kadrosunda tamamen yenilenmeye giderek oldukça iddialı isimleri kadrosuna kattığı görülüyor. 2021 kış mevsimi oyuncu kadrolarının açıklanması ile birlikte Beşiktaş Esports organizasyonunun orta koridoru değişmez isminin yerine WaenA’nın yer alması taraftarı heyecanlandırdı.
Beşiktaş Esports yeni sezon mücadelesi ile taraftar tarafından coşkuyla karşılanıyor. Yeni sezon orta koridor oyuncusu Berşan Aydın performansı ile beğeni toplamaya başladı. Öyle ki League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde 2. Hafta 2. maçını da kazanan takım haftayı 2-0 mutluluğuyla tamamladı. Böylelikle Beşiktaş Esport takımının kadrosunda baştan aşağı yapılan yenilenmenin ve orta koridor yeni ismi Berşan Aydın’ın takıma iyi geldi düşünülüyor.

Berşan Aydın (WaenA) Kimdir?
Genç yaşına rağmen küçük yaşta profesyonel spor kariyerine emin adımlarla başlamış deneyimli oyuncu WaenA, özellikle yerli orta koridor oyuncularının bu denli azaldığı bir dönemde oldukça umut vaat ediyor.

15 yaşında Big Plays Incorporated takımında kariyerine başlayan yetenekli oyuncu, Çaydanlık takımına transfer olduktan sonra SupperMassive TNG ile anlaşma sağlamıştı. Bir dönem bu takımda mücadelesini gösteren oyuncu 1907 Fenerbahçe kadrosuna dahil olması ile birlikte 2 sene boyunca genç yaşına rağmen profesyonel performansı ile konuşuldu. Sonrasında sırasıyla Sup Academy ve Dark Passage kadrosunda yer alan Berşan Aydın 2021 kış mevsimi Beşiktaş Esports orta oyuncusu olarak yeteneğini sergiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir