League of LegendsOyun

Blitz Kullanmak Ban Sebebi Mi?

Günümüzde en çok oynanan oyunlardan biri olan League of Legends için pek çok çeşitli araç bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Blitz‘dir. Oyuna girmeden önce sizin için tüm rün ve eşya seti ayarlaması yapan bir oyun kılavuzu olarak düşünebilirsiniz. Son zamanlarda oyuncuların merak ettiği bir soru var: Blitz kullanmak ban sebebi mi? İşte cevabı.

Blitz Kullanmak Ban Sebebi mi?

Blitz uygulamasını kullanan League of Legends oyuncuları, hesaplarının ban cezası almasından korkuyorlar. Sizin için bir araştırma yaptık ve Blitz kullanmak ban sebebi mi sorusunun cevabını öğrendik. Pek çok yayıncı ve profesyonel oyuncunun da sponsoru olduğu Blitz hakkında çok önemli bir şey edindik. Blitz kullanmak ban sebebi değildir.

Blitz uygulaması, League of Legends oyununa herhangi bir etkide bulunmuyor. Yalnızca oyuna girmeden önce sizin için otomatik olarak sihirdar büyüleri, rün sayfaları ve eşya setleri ayarlaması yapıyor. Oyun içinde size hangi eşyalar almanız gerektiğini, kaçıncı seviyede hangi yeteneği güçlendirmeniz gerektiğini söylüyor. Bu ve bunun gibi pek çok yardımcı özelliği ile League of Legends oyuncularının daha iyi bir oyun geçirmesini sağlıyor.

Blitz Nedir blitz nasıl indirilir

Blitz Nedir?

Blitz, profesyonel oyuncuların daha önceden bir şampiyonu oynarken tercih ettiği sihirdar büyüleri, eşya setleri ve rün sayfalarını otomatik olarak size aktaran bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama pek çok açıdan daha iyi bir oyun geçirmenizi sağlar.

Özellikle yeni oyuncular için daha kullanışlı olan bu uygulama, rünler ve eşyalar hakkında bilgisi olmayan kişilere yardımcı oluyor. Yalnızca bu özellikler ile sınırlı kalmıyor. Blitz’in oyuncular için oldukça fazla yardımı dokunuyor.

Karşınıza bir şampiyon alındığına ona karşı alınabilecek en güçlü şampiyonu size öneriyor. Karşınıza alınan şampiyona karşı hangi eşyaları satın almanız gerektiğini gösteriyor. Bulunduğunuz ligde kaçıncı dakikada ne kadar farm yapılmış, ne kadar altın kazanılmış, ne kadar kill alınmış, ne kadar ölünmüş uygulama hepsi hakkında bilgi veriyor.

Oyuna girmeden önce rakip istatistiklerini incelemeniz için bir sayfada mevcut. Rakibiniz daha önce o şampiyonla nasıl oynamış, KDA’sı nasıl her biri hakkına bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Yalnızca bunlar ile yetinmeyip oyun sonu yaptığınız tüm hataları ve yaptığınız tüm doğruları size belirten bir analiz sayfası da karşınıza çıkıyor.

Blitz’in en iyi özelliklerinden biri ise birlikte en iyi uyumu sağlayacak şampiyonları seçmenizi sağlıyor. Takımınızdan birinin aldığı şampiyon ile kombo yapmak için Blitz size en iyi önerileri sunuyor.

Daha fazla League of Legends için ortakoridor.com‘u takipte kalın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir