Oyun

Cities Skylines Epic Store’da ücretsiz oldu!

Oyuncuların göz bebeği olan Epic Games Store’da ücretsiz oyunların ardı arkası kesilmiyor. Daha önce her hafta iki tane ücretsiz oyun dağıtırken yeni yıla kadar her gün bir oyun dağıtacağını açıklamıştı. Toplamda 15 tane ücretsiz oyun dağıtacağını duyurmuştu. Son olarak Cities Skylines Epic Store’da ücretsiz oldu

Cities Skylines Epic Store’da ücretsiz oldu

Normal satış fiyatı 50 TL olan şehir yapma oyunu Cities Skylines, Türkiye saati ile 18 Aralık Cuma günü saat 18.59‘a kadar ücretsiz olarak Epic Games Store kullanıcılarına dağıtılacak. Oyunu yalnızca kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar sahibi olabilirsiniz. Ancak süreyi kaçırmamaya dikkat edin.

  • Cities Skylines oyununu almak için ilk olarak bir Epic Games Store kullanıcısı olmalısınız.
  • Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza indirin.
  • Epic Games Store’u açtıktan sonra sol taraftaki menüden Mağaza’ya girin.
  • Burada biraz aşağı kaydırdıktan sonra ücretsiz oyunlar kısmına geleceksiniz.
  • Cities Skylines oyununa tıklayarak satın alın. Bedava olduğunu göreceksiniz.
  • Daha sonra oyunu kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar sahip olun.

Epic Games’te ücretsiz oyunlar devam edecek

Epic Games Store, önceden her hafta iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyordu. Ücretsiz olduğu için az bilinen ve kötü oyunları da dağıtmıyordu. Bir defasında ücretsiz GTA V bile dağıtmıştı.

Yılbaşı yaklaşırken Epic Games Store’dan mükemmel bir kampanya duyurusu yapıldı. Dijital oyun platformu, 15 gün boyunca kullanıcılarına her gün bir ücretsiz oyun dağıtacak. Bu oyunları 24 saat içinde kütüphanenize kaydetmeniz gerekir. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra sonsuza dek sizin olacak.

Yalnızca ücretsiz oyun da dağıtmıyor. Ayrıca pek çok oyun Epic Games Store üzerinde yüzde 75’e varan indirimler ile satışta olacak.

Cities Skylines nasıl bir oyun?

Cities: Skylines oyunu, gelişmiş bir şehir kurma oyunudur. Bir şehir oluşturup belediye başkanı olursunuz. Şehrin elektriğinden suyuna, mezarlığından stadyumuna, konutundan iş yerine, her şeyini kendiniz inşa edecek ve yine kendiniz idare edeceksiniz. Eğer vatandaşlarınızın isteklerini yerine getirmezseniz, sosyal güvencelerini karşılayamazsanız bir süre sonra halkın mutsuzluk oranı artar. Bu da vatandaşların şehri terk etmesine sebep olur. Bir belediye başkanı olarak bunu istemezsiniz. O yüzden şehri en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor.

Daha fazla oyun haberleri için Orta Koridor’u takipte kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir