CSGO Bet Siteleri

1 dk


Valve’un geliştirdiği ve Steam platformu üzerinde 2012 yılından beri yayımını yaptığı CSGO’da uzun süre önce oyun için silah görünümleri ve çeşitli satın alınabilir ekler gelmişti. Bu ekleri fırsat bilen yazılımcılar geçtiğimiz yıllarda CSGO Bet Siteleri için yazılım ve botlar üreterek insanların normal CSGO Kasalarının yerine istedikleri kasayı yapıp istedikleri gibi kasa açmasına olanak sağladı.

CSGO BET

CSGO‘da Bet mantığı bir çok alanda geliştirilebilir , kullanılabilir. İster silahlarla bet yaparsınız , ister para yükleyip bete girerek silah alabilirsiniz. Bu tamamen sizin CSGO Betlerinden ne istediğinize bağlı.

Bu yazımızda sizler için en iyi CSGO Bet sitelerini tanıtacağız. Yazıya başlamadan önce söylemeliyiz ki oluşacak hiç bir sorun sorumluluğumuz altında değildir.

1- CSGO Lounge

CS GO Lounge

CSGO Lounge yaklaşık 4 yıldır oyunculara ve bu işin içinde olanlara hizmet vermekte. öncelikle skin ve çeşitli oyunların oynandığı bir platform olarak açıldı ve geçtiğimiz yıl evrilerek profesyonel hale geldi. Bu platformlarda maçlara iddia oynayabiliyorsunuz.

2- HLTV Resmi

CS GO HLTV

Bu yan platformlara nazaran daha güvenilir ve özellikli olarak HLTV‘de CSGO maçları için iddia oynatabiliyor. Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi bir çok çeşitli turnuvada maçlara iddia oynayabiliyorsunuz.

3- CS GO ATSE

width="350" height="350" src="https://ortakoridor.com/wp-content/uploads/2020/07/csgoatse.jpg" alt="" class="wp-image-2632" srcset="https://ortakoridor.com/wp-content/uploads/2020/07/csgoatse.jpg 350w, https://ortakoridor.com/wp-content/uploads/2020/07/csgoatse-300x300.jpg 300w, https://ortakoridor.com/wp-content/uploads/2020/07/csgoatse-150x150.jpg 150w" sizes="(max-width: 350px) 100vw, 350px" />
CSGO Atse

Hem etkinlikleri takip edip hem de bet oynayabileceğiniz bir başka bet sitesi. Uzun yıllardır ayakta kalabilen nadir platformlardan.


Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: