Cyberpunk 2077 Ekstra İçeriklerle Geliyor!

111

The Witcher’ın yapımcı stüdyosunun yıl sonunda yayımlayacağı Cyberpunk 2077‘yi alan herkese verilecek olan dijital içerikler Cyberpunk 2077 sitesinde açıklandı.Ayrıca bu hediyeler arasında verilecek bir çizgi roman da bulunuyor.

Oyun dünyasının en sevilen yapımcı stüdyosu CD PROJEKT RED 2015 yılında oyuncuların beğenisine sunduğu The Witcher 3: Wild Hunt ile oyuncuların gönlünde yer edinmeyi başarmıştı. CD PROJEKT RED The Witcher 3‘ün standart sürümü dahil herhangi bir versiyonuna sahip olan oyunculara hediyeler vermişti.

CD PROJEKT RED 2015’de yayımladığı The Witcher 3‘de de uyguladığı politikayı yılın en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077‘de de uygulayacak ve oyuncuların gönlünü kazanacak. Cyberpunk 2077‘nin twitter hesabından yayımlanan twite göre oyunu satın alan herkese çeşitli hediyeler vereceğini açıkladı.

Cyberpunk 2077 Twitter Paylaşımı

Cyberpunk 2077 Hediyelerle gelecek!

Cyberpunk 2077 Hediyeleri

Cyberpunk 2077‘nin çıkış tarihi daha önce in a new tab)" href="https://twitter.com/ortakoridortr" target="_blank" rel="noreferrer noopener" class="rank-math-link">Twitter

‘dan bahsettiğimiz gibi önce 16 Nisan’dan 17 Eylül’e ve daha sonra da 19 Kasım’a ertelenen oyunla beraberinde gelen hediye içerikler ise şöyle;
  • Oyun müzikleri
  • Bir çizgi roman
  • Duvar kağıtları
  • Cyberpunk 2077 kaynak kitabı
  • Resim kitapçığı

Bu hediyelere ek olarak oyunun kutusunda bulunan kapak resminde kadın ve erkek karakterler olmak üzere değiştirilebilir hale gelecek. Cyberpunk 2077‘nin hikayesinin geçtiği Night City‘nin fiziksel haritasının , kart postallarının , oyunun çıkartmalarının yer aldığı hediyeler de bulunacak.

Uzun lafın kısası The Witcher 3‘teki oyuncu dostu yaklaşımını korumak isteyen CD PROJEKT RED bu geleneği Cyberpunk 2077‘de de korumaya devam edecek.

Uzun sürelerce geliştirilmesi süren ve pandemi süresince geliştirilmeye devam eden Cyberpunk 2077 geçtiğimiz aylarda ertelenerek oyuncuların hevesini günden güne kırıyor.

3 YORUMLAR

  1. […] Cyberpunk 2077‘nin geliştiricisi CD Projekt Red ellerinde büyük bir projeyi bulundururken bir yandan oyunun devamı bir çok oyuncu için odak noktası olabilir. The Witcher 4 bir çok oyuncu için bir bağlılık ifade ettiği gibi oyunu The Witcher 3 ile keşfeden kitleye de bağlılık kazandırmış ve devamıyla beraberinde daha büyük bir oyuncu topluluğu oluşturmayı başarabilirler. […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here