Cyberpunk 2077 Ferdileştirme Ekranına Diş ve Tırnak Ayrıntısı

24

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Cyberpunk 2077, 2020’de açık orta en fazla beklenen oyun oldu. Olağanda çok daha evvel çıkacak, fakat erteleme kararlarından ötürü hala çıkış yapamayan oyun, GTA 5’ten beri gördüğümüz en ayrıntılı oyun olabilir. Bu da oyuna dair beklentilerimizi artırıyor. Ortaya çıkan son bilgilere nazaran Cyberpunk 2077, son derece detaylı bir karakter özelleştirme sistemine sahip olacak. 

Cyberpunk 2077’de diş renginizi seçebileceksiniz

Cilt tonunuz, göz renginiz, burnunuzun hali, çene düzlüğü, saç ve sakal biçimi, uzunluğu üzere pek çok özelliğe sahip olan özelleştirme ekranı, daha evvel oyunlarda pek görmediğimiz detaylarla da karşımıza çıkacak. Cyberpunk 2077’nin Almanya Facebook sayfasından yapılan paylaşımda; tırnaklarınızın uzunluğundan diş tarzınıza kadar ziyadesiyle detaylı bir karakter özelleştirme ekranının bulunacağı açıklandı. “Özgürlük bizim için yalnızca oyunda değil, birebir vakitte karakterinizi şekillendirmede de önemlidir” diyen CD Projekt RED, oyunda çok fazla ayrıntısı düşünmüş üzere görünüyor. 

Bir CD Projekt RED temsilcisi, oyuncuların aslında dişlerinin rengini, tırnaklarının uzunluğunu ve rengini, hatta oje desenlerini de değiştirebileceğini doğruladı. Ayrıyeten karakter özelleştirme ekranındaki tüm seçenekleri açıklamadıklarını, kimilerinin oyunculara sürpriz olmasını istediklerini söyledi. 

Cyberpunk 2077 ne vakit çıkacak?

CD Projekt RED’in büyük bir beklenti yaratan oyunu Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde yeni bir erteleme almıştı. Bu güncellemeyle birlikte oyunun çıkış tarihi 19 Kasım’dan 10 Aralık’a ertelenmişti. Bu ertelemenin artık “son” olduğunu açıklayan şirket, şayet bir aksilik olmazsa 1 aydan kısa bir müddet içerisinde Cyberpunk 2077’yi sevenleriyle buluşturacak. Pekala siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun bekleneni verecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/cyberpunk-2077-kisisellestirme-ekrani-dis-tirnak-h102086.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here