Cyberpunk 2077 için Tek Kural Kuralsızlık!

81

CD Projekt Red’in 2 yıl önce tanıttığı ve geliştiriciliğini yaptığı Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler gün geçtikçe gün yüzüne çıkıyor. Oyunun geliştirici ekibi oyun hakkında açık dünyaya , görev tarzına ve NPC (BOT) karakterlere dair yeni bilgileri paylaştı.

Dünya’nın en başarılı oyunlarından birisi The Witcher‘ın yapımcısı CD Projekt Red’in yeni geliştirdiği oyunu Cyberpunk 2077 bu yılın en çok beklenen oyunları arasında rakiplerine boy gösteriyor. Oyunun ardı ardına gelişen sonuçları ve haberleri ile bu yıl çıkacağını biliyorduk ancak CD Projekt Red oyunu Eylül ayına erteleyerek oyuncuları kızdırmış olsa da oyuncuların oyuna olan merakı hiç azalmadı.

Alman oyun dergisi GameStar tarafından yayınlanan podcast’te Cyberpunk 2077 ile akalı bir kaç yeni detay ve bilgiler paylaşıldı. Podcast’e dahil olan geliştirici oyun hakkında seviye zorluğu tasarımı , görevlerin amacı , yakın dövüş mekanikleri hakkında konuştu.

Cyberpunk 2077 Dünyası Gayet Sakın Olacak

Oyun geliştirici stüdyo CD Projekt Red’in paylaştığı bilgilere göre seviyeler arası oyuncu gelişimi The Witcher 2’den The Witcher 3’e geçerken yaşadığımız “vay beee” dedirten yapım olacak. Oyuncular için The Witcher 3’den de büyük bir dünya oluşturduklarını ve oyunu tamamıyla takip etmeniz için harita üzerinde fazla simge olmayacağını dile getirdi. Oyuncular nereye gitmeleri gerektiği hakkında kararsız kalmayacaklar.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Görevleri Tek Seçenekli Değil

Oyuncular , Cyberpunk 2077 görevlerini çeşitli seçenekler ile tamamlayabilecekler. İstedikleri yoldan tamamladıkları görevler hikayenin akışını değiştirecek.

Görevlerin yapımında Hitman’daki gibi bir sessizlik The Witcher 3’deki gibi soğukkanlılık olmayacak. Tek kural kuralsızlık olacak!

Cyberpunk 2077 Botları Daha Zeki!

Oyun geliştirici stüdyo CD Projekt Red oyun içerisinden binden fazla bot yani NPC’nin yer alacağını ve bu karakterlere bir hikaye tasarımı biçti. Buna karşın davranışlar ve duygularda oyun içinde yer alacak. Amaç oyun içindeki karakterlere daha canlı bir hayat vererek oyunun dünyasını canlı kılmak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here