Demon’s Souls’tan Yeni Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

33

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Sony’nin üçüncü taraf oyun stüdyoları kreatif yöneticisi Gavin Moore, PlayStation Blog’da yeni bir yazı kaleme aldı ve PlayStation 5 özel oyunlarından Demon’s Souls için yeni bir oynanış görüntüsü paylaştı.

Moore, yeni oynanış görüntüsünde Demon’s Souls‘un beş başka krallığından biri olan Stonefang’ın çorak topraklarına gözatıldığından bahsederken; lanetlenmiş madencilerin ejderha kemiklerini kazdığı devasa lav mağaralarında örs ve çekiç sesinin hiç bitmediğini söz ediyor.

Moore’a nazaran evvelki oynanış görüntüsü, oyunun sırf kılıç ve kalkan ile oynanabilen bir kısmını gösterirken, yeni görüntüde Stonefang’ın ölümcül atmosferi yer alıyor ve burada sırf düşman yaratıklar değil, oyunun kendi dünyası dahi oyuncuların düşmanı olacak.

Yapılan açıklamaya nazaran Stonefang’de oyuncular, etraf ile ahenk sağlamak zorunda olacak ve düşmana ne vakit yakından ne vakit uzaktan saldıracağı konusunda gerçek karar vermek zorunda olacak. Oyuncular gerçek kararı vermiş olsalar dahi maharetlerin bir sonu olacağından gerçek ekipmanlara sahip olmak da zafer alma konusunda epeyce kritik olacak.

Stonefang, Zırhlı Örümcekleri ve Flamelurkerları da geri getirecek. Eski Demon’s Souls oyuncularının anılarını canlandıracak bu savaşlarda her yer kıvılcım ve affı olmayan alevlerle kaplı olacak. Gavin Moore, Demon’s Souls’un tam da oyuncuların hayal ettiği üzere bir atmosfer ve oynanış sunacağından emin. Bunun ne kadar gerçek olduğunu ise 12 Kasım’da görme bahtı yakalayacağız.

Demon’s Souls oynanış görüntüsü

Webtekno

https://www.webtekno.com/demons-souls-yeni-oynanis-videosu-h101390.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here