Dokunmatik Ekrana Kavuşan Insta360 One X2 Tanıtıldı

19

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Akıllı telefonlarımız artık epeyce uygun fotoğraf çekiyor olsalar da profesyonel çalışmalar için farklı ve gelişmiş kameralar üretilmeye devam ediyor. Bu pazarda yer alan firmalar da çabucak her yıl kendi eserlerini tanıtıyor. 

Yeni eserlerini tanıtan firmalardan biri de Insta360 oldu. Firma bugün yaptığı tanıtımda yeni One X2 kameraları tanıttı. 360 derece çekim yapabilen bu kameralar, 2018 yılında çıkan One X serisinin yerini alacak.

Dokunmatik ekrana merhaba

Bir evvelki versiyonun tahminen de en çok eleştirildiği bahis, aygıtın dokunmatik ekranının olmamasıydı. Yeni One X2 büsbütün renkli dokunmatik bir ekranla geliyor. Yeniden de kameradaki yenilikler bu kadarla kalmıyor. 

Batarya ömrü de geliştirilen kameranın su geçirmezlik sertifikası da IPX8 olarak güncellenmiş durumda. Ayrıyeten firma yeni amiral gemisi kamera için daha güçlü yapay zeka düzenleme araçları kullanıyor.

Genel tasarım manasında çok değişmeyen aygıtta batarya, microSD kart ve USBC port girişleri dikkat çekiyor. Kameranın üst kısmında tercih edilen yeni tırtıklı tasarım ise daha uygun bir kavrama sağlıyor. Aygıtın kullanıcının elinden kayma riskini önemli oranda azaltıyor.

Dokunmatik ekran kullanım kolaylığı sağlıyor

Yeni dokunmatik ekran, tıpkı GoPro Max’te gördüğümüz üzere aygıt üzerinde daha güzel bir denetim elde etmemizi sağlıyor. Bu ekran aracılığıyla imgeleri yine oynatmak, ayarları değiştirmek, kamera modu seçimi yapmak mümkün olabiliyor.

Manzara teknolojisi manasında baktığımızda ise kameranın 5,7K-30 FPS çekim yapabildiğini görüyoruz. Çözünürlükten vazgeçmeyi göze alanlar ise 3K-100 FPS seçimine yönelebiliyor. Sabit kamera özelliğinde ise 2K-50 FPS çekim yapılabildiğini görüyoruz. Bu imajları akıllı telefon uygulaması ile yapay zeka yardımıyla düzenlemek de mümkün oluyor.

Insta360 bugünden itibaren yeni kamerayı 429,99 dolara satışa sundu. Bu da bir evvelki kuşakla karşılaştırıldığında 30 dolarlık bir fiyat artışı gördüğümüz manasına geliyor. Insta360 kamera hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Webtekno

https://www.webtekno.com/dokunmatik-ekran-insta360-one-x2-tanitildi-h101354.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here