EA Acces Steam’e Geliyor!

44

Bir çoğumuz FIFA’dan tanıdığı akabinde bir çok oyun kategorisi altında oyuncuların yüzünü güldürebilecek bir o kadar da herşeyden para istemesi ile bilinen EA son dönemde Steam ile işbirliği içerisinde. Gün içerisinde EA Oyunlarının Steam’e eklenmesini görmüştük. Sırada ise Sea of Solitude, Unravel Two var.

Electronic Arts geçtiğimiz yılın eylül ayında başlayan işbirliği ile Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Steam’e eklenmişti. Akabinde bu işbirliği Dragon Age: Inquisition gibi oyunlarla devam etti.

EA Acces Steam’e Gelecek Mi?

Ulaşabildiğimiz bilgilerle EA Acces’in Steam’e geleceğini düşünebiliriz ancak bu işbirliğinin ne kadar yakın zamanda olacağı ise merak konusu. 11 Haziran yanı tam bir hafta sonra yapılacak EA Play Live 2020 etkinliğinde bulmacanın tamamlanması bekleniyor.

EA Acces‘i şu anda Xbox One vs PS4 kullanıcıları aktif olarak kullanabiliyor. Ayrıca bilgisayar üzerinden bu hizmeti kullanmak isterseniz bir Origin indirerek bu işe başlayabilirsiniz. Bu işlemde ise iki farklı versiyon olarak Basic ve Premier yer alıyor. Basic ucuz olduğu gibi bir çok üçüncü taraf oyunlara erişim yok. Ancak premier pakette daha fazla erişim ve oyun bulunuyor. Ayrıca Basic paketten de bir hafta önce erişim hakkına sahip oluyor.

EA Yeni Oyunlar Tanıtacak!

11 Haziranda gerçekleşecek EA Play Live 2020’de ise FIFA 2021 , NFL 2021 gibi pazar payı büyük yapımların tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here