En Süratli Satan PlayStation 4 Özel Oyunu: Ghost of Tsushima

22

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Sucker Punch Productions tarafından geliştirilen ve 17 Temmuz’da PlayStation özel oyunu olarak PlayStation 4 oyuncularının beğenisine sunulan Ghost of Tsushima, değerli bir muvaffakiyetin altına imza atmış durumda.

PlayStation Worldwide Studios lideri Herman Hulst’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya nazaran Ghost of Tsushima, çıkış yaptığı günden bu yana 5 milyon satış barajını geçmeyi başararak en süratli satan PlayStation 4 özel oyunu oldu.

Guerilla Games tarafından geliştirilen Horizon: Zero Dawn, çabucak hemen birebir müddette 3,4 milyon kopya satmayı başarmıştı. Bununla birlikte uzun yıllardır merakla beklenen The Last of Us Part II, çıkışından sadece üç gün sonra 4 milyon satış barajını aşarak en süratli satan PlayStation 4 özel olmayan oyun olmuştu.

Ghost of Tsushima, bilhassa etkileyici grafikleri, oyuncuları içine çeken atmosferi ve dövüş mekanikleri ile büyük beğeni toplamıştı. Hala denemediyseniz PlayStation Store’u ziyaret ederek Ghost of Tsushima’yı 499 TL karşılığında satın alabilirsiniz. 

Ghost of Tsushima tanıtım görüntüsü

Webtekno

https://www.webtekno.com/ghost-of-tsushima-en-hizli-satan-playstation-4-ozel-oyunu-h102057.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here