Estetik operasyonlarla başka birine dönüşen ünlüler

26

Sürekli kameralar önünde gördüğümüz ünlü isimlerin değişimine bazen canlı canlı tanık oluyoruz. Ancak bazıları var ki kariyerlerinin çok başında bıçak altına yattığı için bu değişimi gözlemlemek pek de mümkün olmuyor.

SERENAY SARIKAYA

Meme estetiği konusunda uzman olan bir doktora yaptırdığı operasyonda ünlü oyuncunun silikonlarını yeniletip, göğüslerini küçülttüğü iddia edildi. Sarıkaya’nın tanınmamak için hastaneye “Seren Kaya” ismiyle kayıt yaptırdığı iddiası da gündeme geldi.

Konuyla ilgili ünlü oyuncunun menajerlik ajansı açıklama yaptı. Operasyon haberini doğrulayan ve “Küçük bir operasyon geçirdi, bir gece kaldı ve çıktı” açıklamasını yapan ajans, Sarıkaya’nın hastaneye yatış işlemlerini de kendi ismiyle yaptığını belirtti.

EMİNA JAHOVIC

Mustafa Sandal’ın eski eşi Sırp şarkıcı Emina Jahovic de estetik yaptıran ünlülerden. Burun ve çene estetiği dikkat çekiyor.

SEDA SAYAN

Yaptırdığı estetik müdahaleleri hiç saklamayan Seda Sayan, son olarak ‘Fransız askısı’ adı verilen yöntemle yüzünü gerdirdi.

FAHRİYE EVCEN

‘Yaprak Dökümü’ dizisiyle hayatımıza giren Fahriye Evcen, yıllar içinde ciddi manada değişti. Sadece burun değil, kaş, yanak gibi estetikleriyle de gündeme gelmişti.

DİDEM SOYDAN

Sosyal medyada verdiği cevaplarla fenomen haline gelen Didem Soydan, burun estetiğini bir dizide rol almak için yaptırdı. Soydan, eski halinden şikayetçi olmadığını dile getirdi.

AJDA PEKKAN

Ajda Pekkan’ın geçirdiği estetik operasyonların listesi şöyle; 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi.

Diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirdi, 4 kez de yüz gerdirme operasyonu geçirdi. Bunun yanı sıra her 6 ayda bir yüzüne botoks yaptırıyor.

İREM DERİCİ

Çocukken beğenmeyip duvara vurduğu burnunu yaptıran İrem Derici, dişine kadar birçok noktasına müdahale ettirdi.

HADİSE

2005 yılında çıkardığı albümle hayatımıza giren Hadise yıllar içinde çok değişti. Açıkgöz, sadece yüz estetiği değil göğüs estetiğiyle de zaman zaman gündeme geldi.

MELİS BUSE BETKAYAN

‘Kısmetse Olur’ adlı yarışma programıyla ünlenen Melis Buse Betkayan’ın değişimi şaşırttı. Burun estetiğinin yanı sıra yüzünde de ufak oynamalarla bambaşka bir yüze sahip oldu.

ALMEDA ABAZİ

Güzellik kraliçesi seçilen Almeda Abazi, halinden memnun olmadı. Abazi, ilerleyen yıllarda burnunu yaptırdı. Tabii ardından dudağına dolgu da yaptırdı.

Önerilen Yazı  Korona tedavisi biten Soylu mesaiye başladı

İDO TATLISES

Babasının izinden giden İdo Tatlıses, burnundan memnun olmadığı için ufak bir operasyon geçirdi. Haliyle güz hatları oldukça değişti.

TUVANA TÜRKAY

Oyuncu Tuvana Türkay, özellikle burun estetiğiyle çok konuşulmuştu. Estetik iddialarına verdiği “Biz karpuzu bile dışı lekeli diye almayan bir toplumuz. Türkan Şoray ve Filiz Akın’ın da burunları yapılı, o zaman onları da oyuncu olarak görmeyelim.” sözleriyle çokça konulmuştu.

Bu içerik https://www.milliyet.com.tr/ sitesinden alınmıştır.

http://www.milliyet.com.tr/cadde/galeri/estetik-operasyonlarla-baska-birine-donusen-unluler-6349557

Milliyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here