Fallout 76 Steam’de bir haftalığına ücretsiz!

4

Bethesda Fallout 76’yı ücretsiz dağıtıyor. Dünyanın yok olduğu günü kutlamak için başlatılan etkinlik aynı zamanda büyük indirimlere ve kısa süreliğine Fallout 76 oyununu ücretsiz oynamanıza ev sahipliği yapıyor.

“Dünyanın sona erdiği günü kutlamak için bir parti vermeseydik Fallout olmazdı! Bu önemli olayın şerefine, ücretsiz oyun haftası, tonlarca indirim ve oyun içi etkinliklerle ve hatta Fallout 1’in sınırlı bir önizlemesi dahil olmak üzere katılmanız için bir haftalık heyecanlı bir serüvenimiz var!”

Fallout 76 bir hafta için oynaması ücretsiz oluyor, aynı zamanda büyük indirimler var

Henüz Fallout 76 oynama şansınız olmadıysa şimdi sizin için bir fırsat var. 26 Ekim 2020 tarihine kadar oyununu tamamını ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu temel oyun deneyiminin yanı sıra Nuclear Winter ve Wastelanders genişlemelerini de içeren bir oyunu bugünden itibaren 5 gün boyunca ücretsiz şekilde oynayabileceğinizi gösteriyor. Ayrıca oyun için gelen yeni güncellemenin içeriğini de bulabileceksiniz. Bu arazinin herhangi bir yerinde herkesle oynamanıza olanak tanıyan düşman seviyesinin yeniden dengelenmesini de içeriyor. Ayrıca sizi sadece oynadığınız ve görevleri tamamladığınız için ödüllendiren yeni bir Daily Ops sistemi de var.

Süresi bittikten sonra Fallout 76’yı satın almak isterseniz yalnızca tüm ilerlemeniz değil, oynadığınız mevcut tüm içerik paketlerini de alabileceksiniz. Bunun yanı sıra birçok oyun içi etkinlik de bu süreçte yapılacak. İki kat fazla deneyim puanı ve efsanevi silah, zırhların fiyatında yüzde 25 indirim kazanacaksınız. Etkinlik boyunca gelişmek için bolca fırsatınız olacak. Oyunu ücretsiz deneyimlerken “Fallout 1st Limited Preview” içeriğine de sahip olacaksınız. Bütün Fallout 1st tam sürüm sahiplerinin sahip olduğu ayrıcalıklara siz de bir haftalık deneme sürenizde sahip olabileceksiniz.

Bu aboneliğin önizleme sürümüne sahip olursanız oyun Scrapbox ve hayatta kalma çadırınızı kullanmanıza izin verecek. Scrapbox ile sınırsız depolama alanınız olacak ve üretim malzemelerinizi saklayabileceksiniz. Survival Tent ise size içinde taşıdığı bir uyku tulumu ve birçok farklı kullanışlı kısım ile aynı zamanda bir hızlı seyahat noktası olacak. Etkinlik kapsamında ele edebileceğiniz tüm içerikleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here