Fortnite Dünyayı Kurtar Modu Geliyor!

1 dk


Günümüzde hayatta kalma oyunlarında üst sıralarda bulunan Fortnite’ın geliştirici stüdyosu olan Epic Games, 2017 yılından bu yana erken erişimde bulunan Fortnite Dünyayı Kurtar Modu’nun erken erişimden çıktığını duyurdu.Dünyayı Kurtar erken erişime girdiği günden beri birçok geliştirme ve eklentilere tabii tutuldu.Yakın zamanda kararlı sürümüyle oyuncuların beğenisine sunulucak.

Epic Games bugün birçok oyuncunun beğenisini kazandığı Fortnite Dünyayı Kurtar modu ile ilgili resmi web sitesinde bir yeni bir gelişmeden bahsetti.Yapılan açıklamada Fortnite ve Dünyayı Kurtar’ın üçüncü yılını dolduracağını belirten Epic Games, yeni planlamalar ile birlikte Dünyayı Kurtar’ın erken erişimden çıkacağını duyurdu.

Dünyayı Kurtar modu, erken erişime girdiği günden bu yana silah ve kahraman düzenlemeleri, hikâye ve birçok eklentilere tabii tutuldu.Beklentiler bu modun ücretsiz olması yönündeydi ancak Fortnite ekibi beklentinin aksine bu modun seçkin bir oyun tecrübesi altında bulunmasını istediklerini belirtiyorlar.

Fortnite: Dünyayı Kurtar modu:

Fortnite:Dünyayı Kurtar, oyuncuların başka oyuncularla beraber oynayabildiği ve canavarlara karşı savaş açtığı, yapılar yaptığı, hikâyeli ve macera dolu bir oyun modu olarak 2017 yılında ortaya çıkmıştır.Muazzam inşalar yapmanızı ve silahlar oluşturmanızı sağlayan bu mod, kısa sürede oyuncuların beğenisini kazanmıştır.

Epic Games, ücretsiz erişilebilinen ‘Battle Royale’ modunda büyük başarılara imza attıktan sonra Dünyayı Kurtar modununda ücretsiz erişim sağlamak istesede bügünkü açıklamda ücretli olacağını belirtmişti.Modun çok yakın bir zamanda çıkacağını duyuran Epic Games, yeni içeriklerden dolayı oyuna girişlerde aksaklık ya da yavaşlama olacağını söyluyor.

Dünyayı Kurtar modu yeni maceralarla geliyor!

Dünyayı Kurtar piyasada bulunduğu ilk zamandan bu yana ‘Erken Erişim’ kimliği oyun modlarından kalırılacak. Bu değişiklik olduğunda Epic Games oyunculara bir

rapor niteliğinde haber edileceğini açıkladı.Battle Royale modundan bağımsız bir programa sahip olacağını duyurdu.

Yeni Macera sezonlarıyla beraber gelecek olan yeni sezonluk seviyede oyuncular, görevleri bitirerek sezonluk tecrübe puanları elde edebilecek.Bu puanlar, eşleşilen zorluk seviyesini, ulaşılacak silahları ve sezon sonunda kazanılacak ödülleri belirleyecektir.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: