Fortnite Sezon 4 Güncellemesi: Nexus Savaşında yenilikler

1 dk


fortnite’ın yeni sezonu 14.00 güncellemesiyle burada. Bölüm 2, Fortnite: Battle Royale sezon 4, geçmişte gördüklerimizin ötesine geçen bir Marvel temasına sahiptir-Marvel, sınırlı bir zaman modu veya tek seferlik bir cilt yerine tüm sezon için temeldir. İşte sezon 4’te yeni olan her şey, ancak herhangi bir yama notu beklemeyin-bir kez daha, Epic, oyun veya denge değişiklikleri ile ilgili derinlemesine notları paylaşmak yerine yeni olanın vurgularını paylaşmayı tercih etti.

Önceki sezonlardan farklı olarak, cihaz tarzı büyük bir olay yoktu. Bunun yerine, Thor adaya geldikten sonra, Nexus Savaşının bir parçası olarak Galactus’un yaklaşan istilasına karşı savaşmaya yardımcı olmak için Wolverine, Iron Man, Groot, She-Hulk, Storm, Mystique ve Doctor Doom gibi bir dizi başka Marvel karakterini çağırdı. Bu karakterlerin bazıları için deriler battle pass aracılığıyla kullanılabilir ve doktor Doom’un gizli eldivenleri, Groot’un bramble kalkanı ve gümüş sörfçü tahtası da dahil olmak üzere maçlar sırasında bu karakterlerle ve diğerleriyle ilgili süper güçler ve araçlar edinebilir ve kullanabilirsiniz. Epik, sezonun ilerleyen saatlerinde bir noktada daha fazla mevcut olacağını söylüyor. Sezon 4 savaş geçişini pompalamak da size özel kahramanlara özgü duygular kazandıracaktır.

Emrinizde olacak araçlara ek olarak, ziyaret etmek için yeni Marvel temalı yerler olacak. Fortnite’ın ada haritası dramatik bir şekilde elden geçirilmemiş olabilir, ancak sezon boyunca, Doom’un alanı (haritanın kuzeybatı köşesinde bulunan) ve Sentinel Mezarlığı gibi yerlere gidebileceksiniz.henüz belirtilmemiş. Bir kalkan helicarrier de römorkta belirgin bir şekilde yer almaktadır.

Reddit’teki kullanıcılar tarafından belgelendiği gibi çeşitli silahlar tonozlanmış veya lekelenmemiş, ancak sezon 4 için en dikkat çekici yeni

silah Stark Industries energy rifle. Bu, adanın etrafına inen quinjets’e doğru ilerleyerek bulunabilir; savaş otobüsünden inmeyi beklerken, maçın başlangıcında onları gerçekten uçtuğunu ve farklı yerlere (mavi dumanla gösterilen) gittiğini göreceksiniz. Jet uçağının etrafındaki robotlardan birini öldürerek, ağır hasar veren bir enerji tüfeği alabilirsiniz. Bu robotları öldürmek ve tüfeği kullanmak, sezon 4’ün zorlukları arasındadır.

Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: