Fortnite’da Üçüncü Sezon İçin Üzücü Haber!

1 dk


0

ABD‘de George Floyd‘un bir polis memuru tarafından etraftakilerin baskısına rağmen öldürmesi üzerine polis şiddeti karşı protestolar ABD‘de devam ediyor. “Black Lives Matter” protestosunda Epic Games 2. Kısım 3. Sezon için başlangıç tarihinde The Device isimli canlı etkinliğini erteledi. Yeni sezon için 17 Haziran olarak tarih verilirken canlı etkinlik için 15 Haziran belirtildi.

Epic Games Sessizliğini Bozdu!

Protestoların başından beri tüm sessizliğini koruyan Epic Games sessizliğini bozdu!

Yakın zamanda ülkemizde evrensel insan hakları yok sayılarak siyahi insanlara karşı ırkçılık ve toplumda zaman zaman adaletsizliklere sebep olan bir çok olay yaşadık. Arkadaşlarımızın , ekibimizin ve oyuncularımızı derinden sarsan bu acıyı paylaşıyoruz.

Biz Epic Games olarak adalete , eşitliğe , çeşitliliğe ve birlikteliğe inanıyoruz. Bu ilkeler siyasetten tamamıyla bağımsız olmalıdır.

Fortnite Yeni Sezonda İkinci Erteleme!

Fortnite’da söz konusu yeni sezon Nisan pandemisi sebep olarak gösterilmiş ve The Device etkinliği 6 Haziran için belirtilmişti. Eğer bu erteleme gerçekleşmese YouTube’da Fortnite ağırlıklı içerik üretici kanal Loserfruit kostümü de oyunda çıkış yapacaktı. Ancak Epic Games ile aldıkları ortak kararda ertelemenin en doğru olan seçim olduğunu dile getirdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir