NFS HOT PURSUİT REMASTERED

Geleceğe Dönüş! Yenilenmiş NFS Çıkıyor!

2 dk


1
1 Beğeni

Yakın zamanda yenileneceğini bildiğimiz NFS : Hot pursuit için yenilenmiş görüntüleri ile beraberinde çıkış tarihi ortaya çıktı. Yapımcısı EA Games’in bir takipçisi twitter hesabından oyunun görüntüleri ile beraberinde çıkış tarihini paylaştı.

Tarihin kategorisinde en çok oynanan , en çok satmış ve en büyük kitleye sahip olan oyunu Need for Speed (NFS) için tam bundan 10 yıl önce 2010’da Need for Speed : Hot Pursuit çıkmıştı. Geleceğimiz günlerde de bu oyunun grafik olarak yenilenmiş versiyonu oyuncular ile buluşacak.

6 Kasım 2020 tarihinde çıkacak olan NFS: Hot Pursuit için görüntüler Twitter’da bir kullanıcı tarafından sızdırıldı.

NFS: Hot Pursuit Detayları

NFS Hot Pursuit Remastered

Oyunun takipçisi Twitter kullanıcısı NFS: Hot Pursuit ile alakalı olarak görselleri paylaştı ve 6 kasım günü çıkış yapacak ve bununla beraberinde oyunun yanı sıra tüm DLC’ler paylaşıldı. Oyunun toplamda 6 saat oynanış süresi , 30’dan fazla zor görevin ve çapraz platform desteği ile geleceği de sızdırılan bilgiler arasında idi.

EA Games bunun üzerine Twitter’dan yaptığı paylaşımda oyunun 5 Ekim 2020 tarihinde duyuru ile tanıtılacağını söyledi. EA Games yaptığı paylaşımla kalmayıp attığı twite bir gizli yanıt olarak da aşağıdaki twiti ekledi.

EA Yaptığı bu paylaşımla ve Need for Speed resmi hesabının buna karşılık vermesi ile bir geri sayım başlattığı web sitesini duyurdu. Yarın tanıtılacak olan oyunun geri sayımını görmeniz için bir bağlantı bıraktık:

Geri Sayım Web Sitesi

EA Games oyunda Big Joe’s Pizzeria’ya atıf yapılıyor ve neredeyse bununla ilgili tüm paylaşımlarında 510 kodunu kullanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir