Gmail’e Akıllı Özellikler İçin Yeni Ayarlar Geliyor

30

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Google, dünyanın en tanınan e-posta servislerinden Gmail için kapalılık ve şahsileştirme odaklı yeni akıllı özellikler yayınlayacağını duyurdu. Yeni özellikler ile birlikte Google, Gmail’i daha kullanıcı dostu ve inançlı bir uygulama haline getirmeyi amaçlıyor.

Google tarafından yapılan açıklamalara nazaran kelam konusu akıllı özelliklerden kimileri zati kullanıcıların isteği doğrultusunda açılıp kapatılabiliyordu. Google, kelam konusu güncelleme ile birlikte kullanıcılara daha net bir seçim yapma bahtı tanıyor ve özellikleri daha anlaşılır hale getiriyor.

Google, Gmail’in akıllı özellikler ve kişiselleştirmesi için iki yeni ayar yayınlayacak

Google tarafından yapılan açıklamalara nazaran yeni akıllı özellikler ve şahsileştirme ayarı, şirketin daha evvelce kullanıma sunmuş olduğu ve kullanıcıların şahsî bilgilerini Google data tabanından silmesini sağlayan özelliğin bir devamı niteliğinde ve şirket, yayınlanacak yeni ayar ile birlikte kullanıcılara Google’daki datalarının denetimini daha da fazla vermiş olacak.

Google, kullanıcılara Gmail, Chat ve Meet’te akıllı özellikleri açmak/kapatmak ya da Google eserlerini kullanıcı datalarıyla kişiselleştirmek/kişiselleştirmemek için iki farklı ayar sunacak. Kullanıcılar, bu ayarları açmaları halinde neler olacağını açık bir biçimde görebilecekler. Böylelikle neye müsaade verdiklerini ya da vermediklerini açık bir halde görebilecekler.

Google’ın açıklamalarına nazaran kullanıcılar, akıllı özellikler ya da ferdileştirme ayarlarını kapatmaları halinde Gmail kullanmaya devam edebilecekler. Bu ayarlar, daha çok kullanıcıların şahsileştirilmiş bir tecrübe isteyip istememelerine odaklanacak.

Webtekno

https://www.webtekno.com/gmail-akilli-ozellikler-icin-yeni-ayarlar-geliyor-h102177.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here