Google Pixel 5’in Fiyatı Yanlışlıkla Açıklandı!

42

Dünya devi Google’ın Japonya ofisi Google Pixel 5’in hakkında duyurulacağı twiti ile Japonya’de yaptığı paylaşım sayesinde yer alan fiyatı öğrenildi. Google’ın sosyal medya hesabını yöneten kişinin planlamak yerine anında paylaştığı iddialar arasında.

Hesaptan yapılan paylaşıma göre Google Pixel 5’in fiyatı 74.800 Japon Yeni’ne tekabül ediyor. Bu da yaklaşık 710 dolara denk ediyor. Snapdragon ailesinden 765 kodlu işlemciyi kullanan cihaza göre bu fiyat biraz fazla gibi gözükse de pazarda Google adıyla yer aldığını hesaba katarak diğer markalara nazaran oldukça normal bir fiyat olduğunu söyleyebiliriz.

Google Pixel 5 Paylaşımı:

Google Pixel 5 Fiyat

Japon ve diğer pazarlarda yer alacak fiyatı aşağı yukarı olarak bu paylaşımla tahmin edebiliyoruz. Ancak daha net tahminler ve diğer pazarlar ile uyumlu fiyat tekliflerini görmek için Google Pixel 4A’yı da görmek gerekiyor. Japonya’da yaklaşık 406 dolara karşılık gelen eski model telefonu şu an ABD 50 dolar daha ucuza satışa sunmuş durumda. Ülkemizde satışa sunulmayan modeller olduğu için bir fiyat karşılaştırması veya tahmini yapmak zor olacaktır.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here