GTA 6

GTA 6 ÇIKIŞ TARİHİ!

4 dk


0

Rockstar Games’in yılların ki oyun tarihinin en çok satan ve en çok oynanan oyun serilerinden Grand Theft Auto (GTA) serisi düzenli olarak güncellemelerle ve yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Bu yıl ortaya atılan haberler ve detaylarla GTA 6 ve GTA 6 Çıkış Tarihi hakkında konuşacağız.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Rockstar Games , Grand Theft Auto serisinde oyunlarını en hatasız ve en kaliteli şekilde çıkarmaya çalışıyor. Öyle ki geçtiğimiz 15 yılda çıkardığı tüm ana oyunlar tüm zamanların en çok satanları veya oynananları arasına girmiş bulunmakta. Grand Theft Auto : San Andreas’dan sonra Grand Theft Auto 4’ün çıkması neredeyse 5 yılı bulmuştu. Bu 5 yıllık süreçte oyun grafikleri ve dinamikleri evrilmiş artık oyuncularına büyük bir oyun deneyimi sunuyorlardı.

Grand Theft Auto : IV’ın sonrasında artık bizi 2013 yılında Grand Theft Auto: Five ile karşılamış ve tarihin en büyük açık dünyalarından birine , en hoş ve akıcı hikayelerinden birisine sahip olduğunu göstermişti.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto serisi hala daha en çok oynananlar ve en çok satanlar arasından düşmüyor. Yılların geçmesinin ardından GTA 5 henüz yeniliğini yitirmiş durumda değil. Hala daha grafikleri en üst düzeyde oynandığında adeta daha dün çıkmış gibi bir grafik kaliteye sahip.

Oyunun yapımcı stüdyosu Rockstar Games bu yıl için çeşitli duyurularda bulundu ve bir çok sızıntıyla karşılaştık. Oyunun yeni nesil bir haritaya , ki bu harita devasa bir harita olacak. Ayrıca yeni ve hikayesi zengin karakterlere ev sahipliği yapacağı söylendi. Bkz.

GTA Online ile GTA 6

Rockstar Games , GTA 5 için büyük bir yenilik yaparak GTA Online’ı çıkarmıştı. Bu sayede bir çok yeni mini oyun ve NPC’lerle beraber online bir haritada arkadaşlarımızla vakit geçirebiliyorduk. Günden güne güncellenen GTA Online serüvenini GTA 6 için nasıl bir boyuta taşıyacaklarını henüz bilinmiyor.

Editörün Görüşü

Bizim görüşümüz ise GTA Online’ı GTA 6 ve 5’e sahip olanlar ücretsiz bir şekilde edinerek oynayabileceği farklı bir oyun gibi yenilemek. Hikaye ve Online oyun modu bir farklı dünya niteliği taşımakta. Hala daha iki versiyonu farklı olarak nitelendiriliyor.

Önerilen Yazı  Google Pixel 5'in Fiyatı Yanlışlıkla Açıklandı!
GTA 6 Social Club

Rockstar Games Social Club

GTA 4’den itibaren artık oyunları bir başlatıcı ile entegre ederek korsana karşı tepkilerini göstermiş ve online oyuncuları için daha fazla özelleştirilebilir profiller sunmuşlardı. Bunun yanında Red Dead Redemption ve diğer oyunlarında da Social Club isimli oyun başlatıcısını kullanıyorlar.

GTA 6 Çıkıyor Mu?

Oyunun yapımcı stüdyosu Rockstar Games tarafından henüz bir açıklama gelmedi ve büyük bir sızıntı yaşanmadı. Ancak oyunun 2020 son çeyreğinde veya 2021 ilk çeyreğinde çıkacağı düşünülüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir