Hades Takımından Ayrıldı!

2 dk


0

Profesyonel E-Spor kariyerine başlangıç olarak Fenerbahçe takımında oynamaya başlayan Hades geçtiğimiz hafta takımı LDLC OL ile European Masters 2020’yi kazanmıştı. LDLC OL AD Carry oyuncusu ile ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Fransa’da antrenmanlarını gerçekleştiren ve oynayan Hades EM 2020’yi finalde K1CK Neosurf takımını 3-0 zaferle noktalayarak finale hak kazandı. LDLC OL bu turnvanın sonucunda nişancısı ile yollarını ayırdı.

Fransa LoL Profesyonel E-Spor ligi LFL’de yarışan LDLC OL 2020’nin başlarında çok güçlü bir kadro ile öne çıkmıştı. 2017’den bu yana LDLC OL’de takım koçluğunu yürüten YellOwStaR destek pozisyonunda yer aldı ve ligi takıma kattığı 4 oyuncu ile bitirdiler. Playoff aşamasında , finalde kaybetseler de EUM 2020’de gösterdikleri üstün başarı ile şampiyonluğa kavuşmuşlardı.

Hades şu an takımsız bir E-Sporcu olarak pörtfüyünü koruyor ve gelen teklfiler doğrultusunda hangı takımda yer alacağı belli değil. Mayıs 11’de twitter adresinden yaptığı açıklamada tekliflere açık olduğunu duyurdu. Ayrıca LEC Akademi takımlarına öncelik vereceğini belirtmişti.

Hades - Age, Mains and Stats - LoL Esportspedia Wiki
Hades

Hades Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Profesyonel oyunculuk hayatında oynadığı Fenerbahçe takımı ile biliniyor. Türkiye’den ayrılan en iyi AD Carrylerden biri olarak nitelendiriliyor. Volkan’ın yaşını öğrenebileceğimiz kesin bir kaynak olmadığı için bunu sizlere sunmanın doğru olacağını düşünmüyoruz. Volkan’ın profesyonel oyunculuk yaşamı boyunca erişebileceğiniz tüm bilgilere bu adres üzerinden ulaşabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler yorum yaparak veya oylayarak ne düşündüğünüzü bildirebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir