Hakkımızda

Ortakoridor.com 2020 yılında yayın hayatına başlayan oyun, teknoloji ve internet başta olmak üzere birçok konuda nasıl yapılır tarzı bilgi veren içerikler bulunduran bir internet sitesidir.

Ortakoridor.com’da Neler Var?

Ortakoridor.com, oyun ve teknoloji hakkında merak edilenlere yanıt vermek için açılmış bir internet sitesidir. Ayrıca güncel teknoloji haberleri ve oyun haberleri de Ortakoridor.com internet sitesinde yer almaktadır. İnternet sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar için de nasıl yapılır içeriklerini sunmaya başladık.

Ortakoridor.com internet sitesini yayına sunduğumuz zaman ilk hedefimiz sitemizi ziyaret eden herkese bilmediği şeyleri öğretmek olmuştur. Kişi, bir konuda bilgi almak istediğinde ortakoridor.com’u ziyaret ederek istediği bilgiye ulaşmalıdır.

Hazırladığımız tüm içerikleri değerli ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Onlardan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizden tek ricamız internet sitemizi ziyaret ederken “Adblock” gibi reklam engelleyici tarayıcı eklentilerini kaldırmalarıdır. Sitemizin tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu yüzden yayın hayatımıza devam edebilmek ve sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmek için reklamlar ile site giderlerini karşılamamız gerekiyor. Bizlere destek olmak için reklam engelleyici eklentileri kapatmanızı rica ediyoruz.