Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Programı, Exxen’e Geliyor

31

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Türk televizyon bölümünün en değerli isimlerinden biri olan Acun llıcalı, Instagram hesabı üzerinden kıymetli bir duyuru gerçekleştirdi. Yeni bir öykü paylaşan Acun Ilıcalı, komedyen Hasan Can Kaya’nın pandemi devrinde yayınlanmaya başlanan ve kısa müddette YouTube trendlerde doruğa oynayan talk show programı Konuşanlar’ın yeni dijital yayın platformu Exxen’e geleceğini duyurdu.

llıcalı, Konuşanlar’ın Exxen’de ne vakit yayınlanmaya başlayacağı ya da formatta rastgele bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı ile ilgili bir bilgi paylaşmadı. Tekrar de YouTube’da neredeyse her kısmı milyonlar tarafından izlenen Konuşanlar’ın Exxen’in kullanıcı kitlesini genişletmede tesirli içeriklerden biri olacağını kestirim etmek güç değil.

Konuşanlar, pandemi periyodunun en tanınan güldürü programlarından biri oldu

Konuşanlar programı ismini, listede “yaramazlık” yapanların isminin yazıldığı konuşanlar listesinden alıyor. İki kısımdan oluşan programın birinci kısmında sunucu Hasan Can Kaya, izleyiciler ile birebir diyalog kurarak bir “konuşanlar” listesi oluşturuyor.

Programın ikinci kısmında konuşanlar sahneye çıkıyor ve kendilerine yöneltilen sorularla ilgili kıssalarını anlatıyorlar. Öyküleriyle seyirciden tepki almayı başaran ‘konuşanlar’, isimlerinin yanına bir çarpı alıyorlar ve program sonunda en fazla çarpı alan konuşan, konser bileti kazanıyor.

Webtekno

https://www.webtekno.com/acun-ilicali-hasan-can-kaya-konusanlar-exxen-geliyor-h102236.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here