Huawei, Tanınan Akıllı Telefon Markası Honor’u Resmen Sattı

33

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Çinli teknoloji devi Huawei’nin fiyat/performans odaklı eserleriyle dikkat çeken alt markası Honor, Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. Ltd isimli mahallî bir konsorsiyuma resmen satıldı.

Satın alma süreci tamamlandığında Huawei, Honor üzerinde rastgele bir paya sahip olmayacak. Kurulan konsorsiyum, Honor’un yüzde 98.6 payına, Shenzhen hükümeti ise yüzde 1,4’lük paya sahip olacak.

Huawei’nin Honor’u 15 milyar dolara satacağı söyleniyordu

Yapılan birinci açıklamalara nazaran satın alma süreci, Honor’un işletme faaliyetlerini etkilemeyecek. Honor üst idaresi, satın alma sürecinden sonra da misyonlarına devam edecek. Birebir halde şirketin farklı ünitelerinde çalışan 7.000’i aşkın çalışan da misyonuna devam edecek.

Honor’un lokal bir teşebbüs kümesine satılacağı tarafındaki haberler birinci çıktığında mutabakatın yaklaşık 15 milyar dolara gerçekleşeceği söyleniyordu lakin şu ana kadar ne Huawei ya da Shenzhen Zhixin New Information Technology, Honor’un ne kadara satıldığını açıklamadı.

Honor, “tüketicilerin, tedarikçilerin, ortakların ve çalışanların çıkarlarının korunması” için satıldı

Shenzhen Special Zone Daily isimli lokal bir gazete tarafından aktarılan bilgilere nazaran kelam konusu satın alma süreci; tüketicilerin, tedarikçilerin, ortakların ve çalışanların çıkarlarının korunmasını amaçlıyor.

Tekrar mevzuyla ilgili olarak paylaşılan bilgilere nazaran kelam konusu konsorsiyumun oluşturulmasına katkıda bulunan tüm yatırımcılar, Honor’un pazardaki rekabete daha tesirli bir biçimde katılabilmesi için markaya, tedarikçilere, üretime ve hizmetlere takviye vermeye devam edecek.

Huawei: Honor, 7 yılda tanınan bir akıllı telefon markası haline geldi

Huawei, kelam konusu satın alma süreci ile ilgili olarak resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, “Huawei Investment Holding Co. Ltd., endüstriyel teknoloji ögelerinin sürdürülemez ve tüketici işlerinin büyük baskı altında olduğu güç bir vakitte, Honor’un faaliyetlerine devam edebilmesi için Honor ticari varlıklarını bir bütün olarak satmaya karar verdi. tabirlerini kullandı.

Honor’un 2013 yılında gençlere yönelik, uygun fiyatlı eserler ortaya koymak için kurulduğunu ve 7 yıllık süreçte yıllık 70 milyon satış ile tanınan bir akıllı telefon markası haline geldiğini söz eden Huawei, satın alma süreci tamamlandığında Honor’un rastgele bir paya ya da idare ve karar alma yetkisine sahip olmayacağının altını çizdi.

Webtekno

https://www.webtekno.com/huawei-honor-satti-h102210.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here