İşte Playstation 5 Oyunları!

4 dk


0

Dün gece saat 23.00 itibariyle dijital ortamda düzenlenen etkinlikte Playstation 5 tasarımı ilk kez görücüye çıktı. Oyunlarla ilgili önemli açıklamalar ve yeni oyunlarda bu etkinlik içerisinde duyuruldu. Sony etkinlikte toplamda 26 adet Playstation 5 oyunu gösterildi. İndie ve Üçüncü taraf geliştiriciler tarafında ise NBA2K21 ve Deathloop gibi oyunlar gösterildi.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Miles Morales’de bizi Peter Parker’ın süper güçlü çırağı Miles Morales karşılıyor. SSD ile çalışacak olan Playstation 5’de New York semalarında gezmek çok daha akıcı bir hale gelecek.

Gran Turismo 7

Her yeni Playstation duyurusunda olduğu gibi bu etkinlikte de yeni bir Gran Turismo oyunu bizi karşıladı.

Godfall

Counterplay Games ile Gearbox geçen yılın aralık ayında GodFall’u duyurmuştu. Playstation 5 etkinliğinde ise Godfall tekrardan karşımıza çıktı. Godfall yeni Playstation 5 oyunları arasında yer alırken oyuncular ganimet için savaşacak.

Horizon: Forbidden West

Gerçekçi oyun deneyimi ve grafikleri ile oyuncuları baştan çıkaran Forbidden West bir çok detay ile zengin bir açık dünya sunuyor. Ayrıca haritasının da devasa boyuıtlarda olacağını söylemek doğru olur.

Oddworld: Soulstorm

Abe’nin yolculuğu Playstation 5’in muhteşem dualsense kontrolcüsü ile devam edecek ve oyuncular bu oyunu resmen yaşayacak.

Resident Evil 8: Village

Geçtiğimiz haftalarda Resident Evil için remake oyunlar duyurulmuş ve gösterilmişti. Lakin Resident Evil 8 ile resmen yeni bir yolculuk başlıyor. Yüksek puanlara sahip Resident Evil 4 seviyesi ile çıtayı Allahu Ekber dağlarına çıkarmıştı. Sırada Resident Evil 8 beklentileri karşılayacak mı sorusu var.

Önerilen Yazı  Red Dead Redemption 2'de Hata Yasaklandı!

Demon’s Souls

Playstation 3 ile beraberinde efsaneleri yaşatan Demon’s Souls efsanesi Playstation 5 ile geri döndü!  Japan Studio ve Bluepoint Games’in geliştirdiği Demon’s Souls Dualsense ile oyunculara unutulmaz anlar yaşatacak.

GTA 5 ve GTA Online PS5

Project Athia

Final Fantasy’nin arkasındaki yapımlar bu sefer de Playstation 5 için muhteşem bir canavar oyunu tasarladıklarını gözler önüne serdi.

Solar Ash

Ratchet & Clank: Rift Apart

Sackboy: A Big Adventure

NBA 2K21

Destruction AllStars

Deathloop

Stray

Goodbye Volcano High

Returnal

Bugsnax

Hitman 3

Ghostwire: Tokyo

Jett: The Far Shore

Kena: Bridge of the Spirits

Little Devil Inside

Astro’s Playroom


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir