Kirpi Sonic’in Konsept Çizimleri

24

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Birinci kere 1991 yılında Mega Drive oyun konsolunda ortaya çıkan Kirpi Sonic, o günden bu yana oyun dünyasının en ikonik maskotlarından biri haline geldi. Yıldırım suratında bir kirpi olarak bilinen Kirpi Sonic, pek çok oyunseverin favorisi olsa da her vakit bugünkü görünümünde değildi.

SEGA’nın Sonic the Hedgehog (Kirpi Sonic) YouTube kanalı, bu hafta sonu Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki 170 kâr emeli gütmeyen çocuk hastanesinden oluşan bir ağ olan Children’s Miracle Network için para toplamak için bir bağış aktifliği düzenledi. Canlı yayın boyunca Japon firma, Sonic oyunlarının daha evvel hiç gösterilmemiş konsept çizimlerini de izleyicilerle paylaştı.

Kirpi Sonic’in daha evvel gösterilmemiş konsept çizimleri:

Aktiflik kapsamında kimi kıymetli kilometre taşları belirleyen SEGA, her amaca ulaşıldığında sırasıyla 1998 ve 2003’te piyasaya sürülen Sonic Adventure ve Sonic Heroes konsept sanat dizaynlarını yayınladı. Paylaşılan imgeler ortasında 3 boyutlu imajların yanı sıra birçok kalem eskizi de bulunuyor.

Manzaraların yanı sıra bağış etkinliğindeki gayeler ortasında Sega için çalışan Japon görüntü oyun bestekarı ve müzisyen Jun Senoue’nin ortaya koyduğu dört Sonic Adventure 2 müziğinin erken demo versiyonlarının kilidini açmak da bulunuyordu.

Twitter’da @TailsChannel tarafından derlenen bu müzikler ortasında Sonic Adventure 2 düzeyleri olan City Escape, Mission Street, Metal Harbor ve Radical Highway için müzikler yer alıyor. Buradaki irtibata tıklayarak galerinin tamamına göz atabilirsiniz.

Önümüzdeki yıl 30 yaşına girecek Sonic için SEGA’nın çok değerli planları olduğu biliniyor. Lakin bu bahiste şimdi çok fazla ayrıntı paylaşılmadı. Pekala, siz Kirpi Sonic’in daha evvel hiç gösterilmeyen bu konsept çizimleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/kirpi-sonic-konsept-cizimler-h102155.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here