Konami’den PES 2022 Açıklaması Geldi!

1 dk


Dünyada en çok oynana ve en çok eleştiriye maruz kalan oyunlar arasında PES ve FIFA varken şüphesiz akıllara gelen Konami ve EA Sports markaları için her yıl yeni oyun geliyor. Buna karşın Konami’den PES 2022 için yapılan açıklamada oyunu yeni oyun motoru ile geliştireceklerini açıkladılar.

Konami’nin açıklamasına göre bu yıl PES 2021 oyunu tanıtılmayacak. Bunun yerine eFootball PES 2020‘ye geniş güncellemeler getirilecek. Bu durumun ana nedeninin PES 2022’yi geliştirmek olduğu söyleniyor.

Konami’nin yaptığı açıklamalar arasında bu yıl yeni bir oyun değil yeni bir güncelleme ile oyuncuların karşısaına çıkacaklarını açıkladırlar. Bu da yeni bir oyun geliştirmek için yapımcı ekibin daha fazla zamana sahip olduğunu gösteriyor. PES 2022 için yapılan açıklamada oyunu yeni bir oyun motoru ile tasarlayacaklarını ve bu oyun motorunu kendilerinin geliştirdiklerini açıkladılar.

Konami , PlayStation 5 için ve Xbox Series X için yeni bir PES oyunu geliştiriyorlar sebebi ise yeni oyunun yeni oyun konsollarına özel bir teknoloji ve altyapı ile gelecek olması. Konami oyuncuları için yıllardır kullandıkları FOX oyun motoruna veda ederek yerini kendi yapımları olan daha profesyonel bir oyun motoru ile gelecekler.


Oğuz Boyar
HTML / CSS | Freelancer | InFluencer | Wordpress | SEO | Google

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: