League of Legends 9.8 Yaması – Worlds 2018 ve Legendary Zed Skinleri

7

League of Legends 9.8 Yaması

League of Legends yama 9.8 PBE’de mevcut. Denge değişiklikleri bu noktada oldukça azdır, ancak bunu telafi etmek için, bu yeni güncellemede sunulan bir çok kozmetik var.

Şimdiye kadarki en büyük değişiklik, daha önce gördüğümüz iki ayardır. Teemo daha fazla test için geri döndü, tüm kiti bir tür düzenlemeye veya başka bir şeye uygun hale geldi. Ayrıca Blitzcrank, 9.7’deki testlerin ardından geri döndü. Ancak bu değişiklik ayarlarının her ikisi de geri alındı ve gelecekteki bir PBE yapısına geri dönecekler. Başka bir nokta ise, Bilgewater Cutlass’in fiyatlandırmasında yapılan bir değişiklik. Bunun üzerinde ortaya çıkan ürünlerde birkaç takas değişikliği içeriyor.

Skinlere gelince, LoL yama 9.8‘de epey bir bolluk var. Bu yılki Conqueror skininin gelmesinin yanı sıra, Alistar için bu kez yeni bir Legendary Zed skini ve Evelynn için son bir Prestige Edition K/DA skini var. Sadece bununla sınırlı değil. Bu yama aynı zamanda galip gelmiş Invictus Gaming skinlerinin gelişini müjdeliyor. 2018 Dünya Şampiyonları şimdi oyunda Camille, LeBlanc, Rakan, Fiora, Irelia ve Kai’Sa için çeşitli skinler ile ölümsüzleştirildi. LoL skinlerini deneyebileceğiniz programa aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

LoL Skin Pro Mod

LoL 9.8 Yaması Yayın Tarihi
Henüz League of Legends 9.8 yaması çıkış tarihine sahip değil. Ancak yamalar iki haftada bir gelmek üzere programlı. Buna dayanarak, yeni güncellemenin 17 Nisan Çarşamba günü gelmesini bekleyebilirsiniz.

https://www.gamer.com.tr/haberler/league-of-legends-98-yamasi-worlds-2018-ve-legendary-zed-skinleri

Gamer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here