LoL 10.23 Yamasıyla Oyuna Eklenecek Kostümler Belirli Oldu

14

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

MOBA çeşidinin en tanınan oyunları ortasında yer alan League of Legends ya da kısa ismiyle LoL’ün 10.22 yaması test sürecini tamamladı ve oyuncularla buluşmak üzere. Dolayısı ile gözler, LoL 10.23 güncellemesi ile gelecek yeniliklere ve değişikliklere çevrilmiş durumda.

An prestijiyle League of Legends için iki farklı test bulunduğunu söylemek mümkün. Bunlardan birincisi, Dönem Öncesi değişikliklerin yer aldığı Dönem Öncesi Test ve bu hususta daha fazla bilgi almak için Riot Games’in yayınladığı LoL 10.22 sürüm notlarına bir göz atabilirsiniz. İkinci test ise 10.23 sürümüne has değişiklikleri içeriyor.

League of Legends 10.23 ile birlikte birkaç yeni şampiyon kostümünün oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz. Bunlar; Victorious Lucian, Zac ve Nasus için Savaş Makinesi kostümleri, Jayce, Singed ve Yorick ise için Direnç kostümleri formunda olacak.

Riot Games, League of Legends 10.23 için şimdi bir istikrar değişikliği açıklamadı fakat testin ilerleyen devrinde kelam konusu değişikliklerin açıklanması bekleniyor. Bu ortada, League of Legends 10.23 yamasının oyunculara 11 Kasım’da yayınlanacağını da hatırlatalım.

Webtekno

https://www.webtekno.com/league-of-legends-10-23-oyuna-eklenecek-kostumler-belli-oldu-h101341.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here