MeiS Sanayi Mühendisliği Günleri, 13-14 Kasım’da

28

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

20 yıllık epeyce uzun bir geçmişe sahip olan Marmara Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Kulübü (MieS), “Widen Your Perspective!” mottosuyla düzenleyeceği Sanayi Mühendisliği Günleri’nde, iş dünyasına giriş yapmaya hazırlanan öğrencileri, bölümde kendini kanıtlamış başarılı sanayi mühendisleri ile bir ortaya getirmeyi amaçlıyor. 

Büsbütün fiyatsız bir formda kayıt olabileceğiniz bu yılki Sanayi Mühendisliği Günleri’nde Bakkavor’dan Umran Beba, O2o Food Tech’ten Güvenç Dönmez, Aksa Akrilik’ten Lale Saral Develioğlu, Turkcell Akademy’den Deniz Aksoy üzere kesimin deneyimli isimleri konuşmacı olarak yer alacak.

13-14 Kasım tarihlerinde Holacon Live Event üzerinden saat 12:00 prestijiyle gerçekleştirilecek olan Sanayi Mühendisliği Günleri’nde iştirakçiler, sanal fuaye alanında şirketlerden temsilciler ile görüşmeler gerçekleştirebilecek, networking masalarında ise yeni ilgiler kurup internet bir ortam oluşturabilecekler. 

Sürpriz çekilişler ve armağanların olacağı, ayrıyeten iştirakçilere iştirak dokümanı takdim edileceği Sanayi Mühendisliği Günleri aktifliğine kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/meis-endustri-muhendisligi-gunleri-13-14-kasim-h102023.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here