NBA 2K21’in Çıkış Tarihleri Açıklandı!

52

Dünya’da en çok oynanan spor oyunları arasından yapımcı 2K Sport şirketin yeni nesiller için hazırladığı ve geliştirdiği NBA 2K21 yeni nesil olduğu gibi yeni nesil konsollarda (PlayStation 5 , Xbox Series X ve S için) da çıkış yapacağını 2K Sport duyurdu. 10 Kasım’da Xbox‘ın yeni nesil konsollarında , 12 Kasım’da ise ABD, Kanada , Meksika , Avustralya , Yeni Zelanda , Japonya , Güney Kore’de PlayStation 5‘in lansmanı ile beraberinde satışa sunulacak.

NBA 2K21 yukarıda saydığımız ülkeler haricinde de Türkiye’de 19 Kasım’da satışa sunulacak.

Çapraz Platformlarda Oynanamayacak

2K Sport oyununu yeni nesil konsollar için yeniden kodladığını ve modellediğini söyledi , akabinde ise bununla beraber çapraz platformlar için oynanamayacak.

Oyun’da çapraz platform desteği sunulmasa da Xbox Series X/S ve PlayStation 5’de geriye dönük başlatılan program kapsamında eğer aldıysanız oynanabilecek. Oyuncular gerçek takımları yeni nesil kadrolara ve duruma göre güncellemek isterse de “NBA 2K21 Mamba Forever” DLC paketini almak zorunda kalacak.

NBA 2K21 Fiyatı

2K Sport yeni nesil konsollar için çıkarttığı oyunu NBA 2K21 için önceki oyundan sadece 10 dolar fazla bir ücretle satışa sunulacağını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here