No Man’s Sky, PS5’te Fiyatsız Yükseltme Alacak

13

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Hello Games’in birinci çıktığında vadettikleri şeyleri başaramadığı için sıkça eleştirilen, lakin daha sonrasında gelen güncellemelerle oyuncuları şad etmeyi başaran oyunu No Man’s Sky, yeni jenerasyon konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X çıktığında fiyatsız yükseltme imkanıyla karşımıza çıkacak. PlayStation 4 yahut Xbox One’da oyuna sahip olan oyuncular, rastgele bir ek fiyat ödemeden No Man’s Sky’ı yeni konsolda 4K çözünürlük ve 60 FPS dayanağıyla oynayabilecek.

Yeni kuşak yükseltmeyle birlikte daha detaylı gezegen yüzeyleri, daha varlıklı canlı hayatının olacağını açıklayan Hello Games, bu görsel geliştirmelerin PC platformuna da geleceğini duyurdu. Oyuna gelecek yeni güncellemeyle daha kaliteli gölgeler, daha uzağı görebileceğiniz yüzeyler, güncellenmiş aydınlatma ve hacimsel efektler oyuncuların beğenisine sunulacak. 

Güncellemeyle birlikte birtakım yenilikler de gelecek

Hello Games’in yaptığı açıklamaya nazaran yeni jenerasyon konsol ve PC’lere gelecek güncellemeyle birlikte 32 oyuncuya kadar çok oyunculu ve “geniş üs binası” seçenekleri sunulacak. Geliştirici, “Oyuncular artık No Man’s Sky’da çok daha geniş ve karmaşık üsler oluşturma ve sürece yeteneği ile devasa dünya dışı koloniler oluşturmak için birlikte çalışabilirler” dedi.

Yükleme müddetleri hızlanacak

Yeni kuşak konsollarla birlikte gelen standart SSD’ler sayesinde No Man’s Sky’ın yükleme müddetleri çok daha süratli bir hale gelecek. Yükleme müddetlerinin 5 – 10 kat azaltılacağını söyleyen Hello Games, yeni jenerasyon konsollarda bir güneş sisteminden başkasına anında geçiş yapabileceğimizi söyledi.

İlerlemeler aktarılabilecek

Tüm bunlarla birlikte PS4 ve Xbox One’da oyunu uzun müddet oynayan oyuncular, buradaki ilerlemelerini yeni kuşak konsollara sıkıntısız bir formda taşıyabilecekler. Microsoft, Xbox Series X ve Series S’i 10 Kasım’da piyasaya sürecek. Sony ise PlayStation 5’i 12 Kasım’da ABD pazarına 19 Kasım’da ise ülkemizde satışa sunacak.

Webtekno

https://www.webtekno.com/no-mans-sky-ps5-xbox-series-x-ucretsiz-yukseltme-h101347.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here