PlayStation 5 İçin Yazılım Güncellemesi Yayınlandı

37

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yeni oyun konsolu PlayStation 5 için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Şirketin yazılım güncellemesi, PlayStation 4 için de pek çok kere sunulan güncellemeler üzere sistem performansını düzgünleştirmeye yönelik. Lakin bu güncellemenin bugüne dek bildirilen kusurların üstesinden gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.

Türkiye ve İngiltere üzere pek çok ülkedeki oyunseverler, PlayStation 5’le şimdi karşılaşmadılar. Fakat ABD ve Japonya’daki oyuncular, bu konsola an prestijiyle ulaşmış durumdalar. Konsolun birinci günleri hayli sancılı geçiyor olsa da Sony, sunacağı yazılım güncellemeleriyle sıkıntıların üstesinden gelecek üzere görünüyor. Buna ek olarak yaşanan tüm problemlere karşın Sony’nin şu ana dek rastgele bir yanılgıyı kabul etmediğini de belirtelim.

PlayStation 5’in yazılım güncelleme ekranı ise bu türlü görünüyor

Sony, PlayStation 5 için yazılım güncellemesi yayınladığında bir QR kod verecek üzere görünüyor. Kullanıcılar, öbür bir aygıtla okutacakları QR koduyla da kelam konusu yazılım güncellemesinin neler getirdiğini görüntüleyebilecekler. Lakin siz QR kodu okutmadan biz söyleyelim. Şayet kodu okutmayı denerseniz güncelleme notlarına değil, PlayStation’ın internet sitesine erişiyorsunuz. Bu durum, konsol Türkiye’de çıkış yaptıktan sonra değişecek.

Teknoloji devi, 20.02-02.25.00 kodlu güncelleme ile ilgili ayrıntılı bir açıklama yapmamış olsa da bu yazılım güncellemesinin konsoldaki en azından birtakım yanılgıları gidereceğini umuyoruz. Kullanıcılar bilhassa de konsolun uyku moduna geçemiyor oluşlarından şikayetçilerdi ve bu yazılım güncellemesinin sorunu düzeltmesi, pek çok PlayStation 5 sahibine rahat bir nefes aldırabilir üzere duruyor.

Webtekno

https://www.webtekno.com/sony-ps5-sistem-yazilim-guncellemesi-yayinlandi-h102237.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here