PlayStation App Güncellendi: İşte Tüm Yenilikler

36

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Sony, PlayStation 5’le de uyumlu olarak çalışan “PlayStation App” isimli uygulamasını yenilediğini duyurdu. Sony tarafından yapılan açıklamalarda, bu uygulamayla birlikte oyuncuların, konsollarından uzak olmaları durumunda bile oyunlarından uzak kalmayacaklarını söylüyor. Üstelik uygulamanın PlayStation 5 takviyeli yeni sürümü, eskisinden çok daha gelişmiş bir yapıya sahip.

PlayStation App’in yeni sürümü, iOS 12 ile Android 6 ve üzeri sürümleri kullanan tüm akıllı telefon sahiplerine ulaştırılacak. Dağıtımın etaplar halinde olacağını söyleyen Sony yetkilileri, uygulamadaki en dikkat alımlı yeniliğin, yeni arayüz olduğunu söylüyor. Ayrıyeten kullanıcılar, yeni sürümle birlikte sesli sohbet ve PS Store entegrasyonu üzere özellikleri de kullanabilecekler.

PlayStation App’in yeni sürümü işte bu türlü görünüyor

Sony’ye nazaran PlayStation App’in güncellenen kullanıcı arayüzü, eskisinden daha şık olmasının yanı sıra daha fonksiyonel. Sony, kullanıcıların bu arayüzü kullanarak, oynadıkları son oyunlarla ilgili detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Ayrıyeten oyuncular, artık kazandıkları kupalara da PlayStation App üzerinden erişebiliyorlar.

Sony, PlayStation hesabına sahip olan oyuncuların mesajlaşabilmelerini sağlayan bir uygulamayı bugüne kadar farklı olarak sunuyordu. Lakin yeni sürümle birlikte bu durum değişecek. “PS Messages” isimli özellik, PlayStation App’e entegre edilecek. Ayrıyeten kullanıcılar, PlayStation App’in yeni sürümüyle 15 bireye kadar sesli görüşme yapıp, sohbet kümeleri oluşturabilecekler.

Bu ortada kullanıcılar, PlayStation App’in yeni sürümüyle birlikte PlayStation 4 ve PlayStation 5’ler için uzaktan indirme yapmaya başlayabilecekler. Ayrıyeten PlayStation 5 sahiplerine özel olarak oyunları uzaktan başlatma, konsoldaki depolama alanını yönetme ve PlayStation 5’te oturum açma üzere özellikleri de kullanabilecekler.

Sony, PlayStation App uygulamasının kullanılabilmesi için her şeyden evvel bir PlayStation Network (PSN) hesabına sahip olunması gerektiğini tabir ediyor. Şayet PSN hesabınız var lakin bugüne kadar PlayStation App’i edinmediyseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanarak iOS, burada bulunan ilişkiyi kullanarak da Android sürümüne erişim sağlayabilirsiniz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/sony-playstation-app-guncellendi-yenilikler-h101365.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here