PS5 Oyuncuları 2 Ubisoft Oyununu Yükseltemiyor

25

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Uzun vakittir beklediğimiz periyot geldi ve yeni kuşak oyun konsolları hayatımıza girdi. Microsoft’un Xbox Series X ve S konsolları ve Sony’nin PlayStation 5 konsolu birinci alıcılarını buldu. Oyun konsollarında şu anda oynanabilecek yeni kuşak oyun sayısı hayli az olsa da oyuncular gözlerini önümüzdeki aylara dikti.

Natürel yeni oyunlar çıkana kadar oyuncular da yeni konsollarını deneyimleyebilecekler. Çünkü bir evvelki jenerasyon için geliştirilen oyunlar yeni jenerasyon oyun konsollarında da oynanabiliyor. Fakat bunun için o oyuna sahip olmanız kaidesi aranıyor. Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolunu satın alanlarsa şu anda garip bir problemle karşı karşıya.

2 Ubisoft oyunu sorun yaşatıyor:

Daha evvel PlayStation 4 için Assassin’s Creed Valhalla yahut Watch Dogs: Legion satın aldıysanız bu oyunları PlayStation 5’te fiyatsız olarak oynayabiliyorsunuz – doğal artık bahsedeceğimiz sıkıntıyla karşılaşmıyorsanız. Avrupa’da pek çok PlayStation 5 kullanıcısı, oyunlarını yeni kuşak konsolda oynayamadıklarını paylaşmaya başladı.

PlayStation 5 kullanıcılarının yaptıkları paylaşımlara nazaran Assassin’s Creed Valhalla ve Watch Dogs: Legion’ın fizikî kopyaları şu anda sorun yaşatıyor. Oyuncular, olması gerektiği üzere sahip oldukları Blu-Ray disklerini PlayStation 5’e takıyor. Lakin oyuncuların karşısına oyunun fiyatı ve oyunu satın almaları gerektiği kusuru çıkıyor.

Şu ana kadar sırf bu iki Ubisoft imalinde yaşandığı bildirilen bu sorun hakkında Ubisoft da çalışmalarına başladı. Şirket, sorunu araştırmaya başladığını açıkladı. Avrupa’daki PlayStation 5 kullanıcılarının sorunun üstesinden gelmek için buldukları dolaylı çözümse Türkiye üzerinden PlayStation Network hesabı oluşturmak oldu.

Webtekno

https://www.webtekno.com/playstation-5-assassins-creed-valhalla-watch-dogs-legion-h102439.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here