PUBG Mobil Erangel 2 Sızdırıldı!

175
Erangel 2
Erangel 2

PUBG Mobile çıktığı günden bu yana büyük bir kitleye hitap ediyor bununla beraber Erangel 2 sızdırıldı. Ayrıca Tencent günden güne PUBG Mobile’yi güncelliyor. Geçtiğimiz günlerde oyuna gelen güncellemeyle Gizemli Orman Modu’ndaki put detayı sayesinde gündeme oturmuş bir çok oyuncu tarafından konuşulmuştu. Şimdi de Erangel 2 haritası gündemde. Bir sonraki güncellemede Erangel 2’nin oyuna ekleneceği düşünülüyor.

Erangel 2 Sızdırıldı!

PUBG Mobil’in en sevilen haritası Erangel gün geçtikçe klasikleşiyor , oyunun ilk haritalarından olan Erangel için Tencent Games Erangel 2’yi dizayn ediyor. Geçtiğimiz saatler içerisinde Çin’den yapılan bir paylaşımda Erangel 2’yi sızdırdılar. Erangel 2 için Çin dahil bir çok ülkelerde kısaca küresel çapta geliştirmeler mevcut.

Beta güncellemesi ilerleyen günlerde oyuna eklenecek. Erangel 2 güncellemesiyle haritada iyileştirmeler , grafik düzenlemeleri ve yeni özelliklerin ekleneceği belirtildi. Akabinde yeni bir rota planlayıcısı da oyuna eklenecek.

Erangel 2 haritası için eklenecek rota planlayıcısı ve yol noktaları oyuncular için oldukça fonksiyonel planlamalar sunuyor. Mini haritada yönlendirme olacak ve bunun da rota planlayıcısı olarak adlandırıldığı belirtiliyor. PUBG Mobil oyuncular PC versiyonunda olduğu gibi oyun öncesinde bir kaç yeri işaretleyebilir ve oyuna aktarılan rotaları planlayabilir hale geliyor.

PUBG Mobil’in grafikleri her ne kadar yerinde olsa ve hatta günümüzde dahil bir çok telefon tam optimize oynatamasa da Tencent oyunun grafiklerini iyileştirmeyi düşünüyor. Bununla beraber oyuna yeni objeler eklenerek evlerin iç kısımlarının görünümleri ve kulelerin görünümlerinin değişmesi düşünülüyor.

Ultra HD modu PUBG Mobil ilk çıktığı dönemlerden beridir bekleniyor. Gelecek yeni güncelleme ile bu özelliği aktif hale getirmeyi planlıyorlar. Tabii ki de Ultra

HD grafik ayarlarında oynayabilmek için oynayacağınız cihazın güçlü bir işlemcisi ve performanslı bir grafik birimine ihtiyaç duyuyorsunuz. Uzun lafın kısası eğer kullandığınız telefon iPhone XR’dan daha düşük özelliklere sahipse Ultra HD modunu oynayamayacaksınız…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here