PUBG Mobile 1. Yıldönümü Partisi İstanbul’da Gerçekleşecek

15

PUBG Mobile 1. Yıldönümü Partisi İstanbul

PUBG Mobile, yaklaşık bir yıl önce mobil mağazalarda yayınlandı. Zaten türünün en popülerlerinden biri olan oyun mobil platformda da kısa sürede en beğenilenler arasındaki yerini aldı. Oyun 2018 yılında 200 milyon indirildi ve aktif günlük oyuncu sayısı ise 30 milyonu buldu. Türkiye

PUBG ekibi ile oyunun mobil sürümünün geliştiricisi ve dağıtımcısı olan Tencent Games, şimdi PUBG Mobile’ın 1. yıldönümünü eğlenceli etkinliklerle kutlayacak. Tencent Games zaten oyun içinde bazı kutlamalara başlamış durumda ve bunu gerçek dünyada PUBG Mobile oyuncuları ile gerçekleştireceği partilerde de kutlayacak.

Tencent Games ve PUBG ekibi dünyanın bir çok yerinde 1. Yıldönümü partisi düzenliyor. Bunlardan biri olan Türkiye ayağı da İstanbul‘da 7 Nisan tarihinde olacak. Bu kutlama partisi etkinliğine sadece PUBG Mobile oyuncularının katılabileceğini söylemeden geçmeyelim. Bunun için bir katılım başvuru formu doldurmanız gerekecek. Etkinlik için son başvuru işlemleri ise 2 Nisan saat 23.59’a kadar. İsterseniz etkinliğe bir arkadaşınızı da götürebileceksiniz.

Kulağa epey çekici gelen bu etkinliğe katılan oyuncular özel olarak hazırlanmış T2 araçlarla İstanbul turu yapıp, ardından da parti alanına geçecekler. Müzikler ve DJ performanslarının olacağı parti de lezzetli atıştırmalıklar ve turnuvalarla PUBG Mobile oyuncuları eğlencenin dibine vuracaklar gibi gözküyor. Ayrıca oyun dünyasının iyi tanınan ünlü isimleriyle de bir araya gelme şansı bulabilecekler.

başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz, son başvuru 2 nisan 23:59.

https://www.gamer.com.tr/haberler/pubg-mobile-1-yildonumu-partisi-istanbulda-gerceklesecek

Gamer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here