Robot Süpürge Arayanlara Uygun Fiyatlı Tahlil: Mi Vacuum

33

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Kısa bir mühlet evvel hayatımıza giren robot süpürgeler, akıllı konut teknolojisi çağında artık bir muhtaçlık haline geldi. Bu küçük aygıtlar, siz çalışırken ya da halletmeniz gereken başka işlerinizle ilgilenirken meskenin içinde dolaşarak sizi paklık kaygısından kurtarmasıyla biliniyor.

Akıllı robot süpürgeler, günümüzde epey yaygın bir halde kullanılsa da birçok kişinin aklında hâlâ bu eserlere dair soru işaretleri bulunuyor. Biz de bu içeriğimizde Xiaomi imzalı Mi Robot Vacuum Süpürge’nin yeteneklerinden bahsedeceğiz. Üstelik Xiaomi robot süpürge, Kara Cuma indirimlerine özel uygun bir fiyatla tüketicileri bekliyor.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Süpürge neler sunuyor?

1800 Pa (pascal) hava basıncına kadar motor kullanımı sunan Mi Vacuum Süpürge, güçlü ve sağlam yapısıyla en güç kirlerde bile etkileyici sonuçlar sunabiliyor. İnsan gücüne gereksinim duymadan kendi kendine çalışabilen akıllı robot süpürge, yüksek emiş kapasitesi sayesinde evcil hayvan tüylerinden en küçük kırıntılara kadar güçlü bir süpürme tecrübesini kullanıcılara vadediyor.

Xiaomi Mi Vacuum Süpürge, 10 mm kenar temizleme özelliği sayesinde ulaşılması sıkıntı alanları çarçabuk temizlerken, tıpkı vakitte sahip olduğu akıllı sistem teknolojisiyle konutunuzun iç haritasını çıkararak kendi rotasını oluşturuyor. Aygıtta ayrıyeten kendi paklık rotasını belirlemesi için 3 farklı işlemci bulunuyor.

Profesyonel bir yazılım ile geliştirilen Xiaomi Mi Vacuum için ayrıyeten bir taşınabilir uygulama da bulunuyor. Uygulama mağazalarından indirebileceğiniz uygulama sayesinde aygıtın temizleme durumunu ve yolunu gerçek vakitli olarak görüntüleyebilir, yeniden uygulama üzerinden paklık zamanlayıp bir paklık rotası oluşturabilirsiniz.

Pil tarafında 5.200 mAh’lik bir bataryayla birlikte gelen akıllı robot süpürge, tam şarjda 2,5 saatlik kesintisiz bir paklık sunuyor. Güç %20’nin altına düştüğünde otomatik olarak şarj yuvasına dönen aygıt, %80 doluluğa ulaştığı vakit bitmemiş paklık programı varsa çalışmaya devam ediyor.

Siz öbür işlerinizle ilgilenirken konutunuzun paklık işlerini halleden Mijia Robot Vacuum Süpürge, Kara Cuma indirimleri kapsamında 2.849 TL’lik fiyatıyla satışa sunuluyor. Eseri satın almak için buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Webtekno

https://www.webtekno.com/xiaomi-mi-vakuum-akilli-robot-supurge-indirim-h102113.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here