Ruhsal Kaygı Oyunu The Medium Ertelendi

39

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından bir tanesi hiç elbet ki CD PROJEKT RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077 oldu. Fakat oyun, oyuncular tarafından ne kadar beklendiyse bir o kadar da ertelendi. Oyunun çıkış tarihi son olarak 19 Kasım’dan 10 Aralık tarihine ertelenmişti.

Alışılmış oyun dünyasının bu sene için en çok beklenen oyunlarından bir adedinin ertelenmesi öbür stüdyoları ve oyunları da etkiliyor. Cyberpunk 2077 ile yarışmak istemeyen ya da yarışamayacaklarını düşünen stüdyolar, oyunlarını erteliyor. Bu oyunlardan bir tanesi de The Medium oldu.

The Medium, Ocak 2021’e ertelendi

Daha evvel Layers of Fear’ın geliştiricisi Bloober Team tarafından geliştirilen ruhsal dehşet çeşidindeki The Medium, batı dünyasında Tatil Dönemi (genellikle kasım sonundan ocak başına kadar olan dönem) olarak isimlendirilen devirde PC, Xbox Series X ve Xbox Series S için çıkış yapacaktı.

The Medium’un Twitter sayfasından yapılan paylaşımda oyunun 28 Ocak 2021 tarihine ertelendiği açıklandı. Yapılan açıklamada ertelemenin sebebinin Polonya’daki COVID-19 meseleleri ve öteki oyunların çıkış tarihleri olduğu söz edildi.

Oyunu merakla bekleyen oyuncuların çok fazla beklemesi de gerekmeyecek. Oyun, yalnızca bir ay ertelendi ve bu bir aylık müddet, oyun geliştiricilerinin oyunun üstüne cila çekmesi için epeyce kâfi bir müddet olarak görülüyor. Oyun, 28 Ocak’ta oyuncuların kullanımına sunulduğunda rastgele bir problemle karşılaşılmadan oynanabilecek.

The Medium, şu an Epic Games Store ve Steam’de ön siparişe açık durumda. %10 indirimde olan ön sipariş fiyatı Steam’de 69,30 TL, Epic Games Store’da ise 71,10 TL. Olağan oyunun çıktığı gün Game Pass’e geleceğini de hatırlatalım.

Webtekno

https://www.webtekno.com/the-medium-oyunu-ertelendi-h101807.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here