Ruined King: A League of Legends Story, Gelecek Yılın Başlarında PC’ye ve Konsollara Geliyor

27

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Riot Games, birinci League of Legends yan oyunu ile ilgili farklı ayrıntılar verdi.

Ruined King: A League of Legends Story, geçtiğimiz yıl açıklanan birkaç seri bölünmeden biriydi. Açıklanan tüm projeler üzere, Ruined King de harici bir ortak tarafından geliştirilmekte ve şirketin Forge etiketi altında yayınlanmaktadır.

Oyun 2021’in başlarında PC, PS4, Xbox One ve Switch için yayınlanacak. PS5 ve Xbox Series X’e de ilerleyen periyotlarda gelecek ve tüm oyun sahipleri kopyalarını fiyatsız bir biçimde yükseltebilecekler.

Airship Syndicate, sıra tabanlı RPG’nin geliştirme misyonlarını barındırıyor. Ruined King, League of Legends’ın Runeterra dünyasında geçiyor ve LoL isimli tek oyunculu oyun.

Airship Syndicate, doğal ki eleştirmenlerce beğenilen Battle Chasers: Nightwar ve Darksiders Genesis’in geliştiricisidir.

Ruined King, hikayesi boyunca bir dizi League of Legends şampiyonunun bir ortaya geldiğini gösteriyor. Yani, Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri ve Pyke.

https://www.gamer.com.tr/haberler/ruined-king-a-league-of-legends-story-gelecek-yilin-baslarinda-pc-039-ye-ve-konsollara-geliyor

Gamer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here