Samsung Galaxy S21, S Pen Dayanağıyla Geliyor

36

Red Dead Redemption 2 Crackli İndirmek İçin Tıklayın

Çabucak her akıllı telefon serisinin kendine has özellikleri olsa da, Samsung Note serisi kıvrımlı ekranları ve S Pen ismi verilen kalemiyle en ayırt edilen serilerden biriydi. Yakında bu seriye veda etmemiz gerekebilir.

Daha evvel de epey yanlışsız bilgiler veren Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, yeni Samsung amiral gemileriyle ilgili dedikodu kazanını biraz daha kaynattı. Ice Universe’e nazaran yeni Samsung Galaxy S21 modeli, S Pen dayanağı ile gelecek.

Note serisi kaldırılıyor mu?

Samsung’un hali hazırda iki amiral gemisi akıllı telefon serisi bulunuyor. Bunlardan biri Galaxy ailesi, biri de Note ailesidir. Yeni katlanabilir telefonların da piyasaya girmesiyle birlikte Samsung, Note serisine veda etmeyi planlamış olabilir. 

Firmanın bu türlü bir planının olmadığı senaryoda ise S Pen dayanağı, yeni amiral gemisinin sahip olduğu 1440p 144Hz ekranın daha verimli kullanılması emeliyle telefona eklenmiş olabilir. Ayrıyeten Galaxy S21’lerde kalem yuvası bulunmayacağını da göz önüne almak gerekiyor.

Şu anda Galaxy S21 serisinin Ocak 2021’de tanıtılması ve çabucak akabinde da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Güney Koreli dev, yapacağı etkinliklerde bu mevzuyu açıklığa kavuşturacaktır.

Samsung serileri azaltabilir

Kalem takviyesinin varlığı tek başına Note serisinin sonunun geldiği sonucunu çıkarmak için kâfi değil. Tekrar de firmanın gelecekte 3 farklı amiral gemisi modeli kullanması pek de akla yatan bir senaryo değil. Bu nedenle firma bir eser serisinden vazgeçebilir.

Akıllı telefon pazarının en büyük firmalarından olan Samsung, portfolyosunu çabucak herkese hitap edebilecek halde düzenlemesiyle biliniyor. Bakalım firma gelecekte Note serisinin hayranları için yeni modeller çıkaracak mı? Yoksa her hoş şey üzere Note serisi de bir noktada sona mı erecek? Bu sorunun yanıtını gelecek etkinliklerde Samsung verecek. 

Webtekno

https://www.webtekno.com/samsung-galaxy-s21-in-kalemi-note-serisinin-sonu-mu-geliyor-dedirtti-h102024.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here